Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MUHTAR SİNAN DEMİRCİ </br>ALKIŞI HAK ETTİ...</br
Günlerdir suları akmayan vatandaşlar zor günler geçiriyor! İBB'ye tepki büyük
CHP'de kurultay öncesi Kemal Kılıçdaroğlu zorda! Parti fena karıştı
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MUHTAR SİNAN DEMİRCİ
ALKIŞI HAK ETTİ...
MUHTAR SİNAN DEMİRCİ </br>ALKIŞI HAK ETTİ...</br
Rumeli Kavağı Muhtarı olarak ikinci dönemini geçiren Sinan Demirci, hizmette sınır olmadığını kanıtlar nitelikte göz dolduran işlere imza atıyor.
30.10.2019 / 22:49


Rumeli Kavağı Muhtarı olarak ikinci dönemini geçiren Sinan Demirci, hizmette sınır olmadığını kanıtlar nitelikte göz dolduran işlere imza atıyor.YATAĞINDA UYURKEN, KALKIP LASTİK DEĞİŞTİRMEYE KOŞTU...

6 yıldır sunduğu halk odaklı hizmetleri ile büyük takdir toplayan Muhtar Demirci, bu kez gece yarısı ekspresi gibi vatandaşın yardımına koştu.

Rumeli Kavağı'nda gece saat 01:30'da aracı ile seyir halinde olan Mustafa Bacaksız ismindeki vatandaş, otomobil lastiğinin patlaması nedeniyle yolda kalıyor.

Gece yarısı ne yapacağını şaşıran talihsiz vatandaş, Muhtar Sinan Demirci'yi arıyor. Uykunun en tatlı yerinde olmasına rağmen, sıcak yatağından kalkıp telefonu açan Muhtar Demirci, yardım çağrısı üzerine, bir saniye bile düşünmeden yolda kalan vatandaşın yanına koşuyor.VATANDAŞA EN ZOR ŞARTLARDA HIZIR GİBİ YETİŞİYOR

Aracın lastiğini büyük bir özveriyle değiştiren ve tabir-i caizse, vatandaşın en ihtiyaç duyduğu anda Hızır gibi yetişen Sinan Demirci, bu hareketi ile bir kez daha helal olsun dedirtti.

Günün her saatinde rahatlıkla muhtarından yardım alabiliyorsan bunun adı 'olağanüstü Hizmettir' ve Rumeli Kavağı halkının büyük şansıdır!!!

Muhtarlık görevinin yalnızca maaş almak ve koltuğunda oturup ikametgah vermekten ibaret olmadığını gösteren örnek bir Muhtar profili sergileyen Sinan Demirci'nin samimi davranışları, dürüstlüğü, yardımseverliği ve her insana eşit hizmet anlayışı sadece Rumeli Kavağı için değil tüm Sarıyer adına mutluluk verici olmalı... 

Gündüz veya gece onun için hiç fark etmiyor. Ne kadar zor şartlar altında da olsa, hizmet neredeyse Muhtar Demirci ışık hızı ile orada oluyor.RUMELİ KAVAĞI EMİN ELLERDE!!!

Rumeli Kavağı'nda bir çok sorunu çözen ve önümüzdeki yılların proje ve planlamalarını hayata geçirmek için var gücüyle çalışmalarına devam eden Sinan Demirci, Rumeli Kavağı'nın emin ellerde olduğunu gösteren çok güzel örnekler sunmaya devam ediyor...