Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ZAMAN'DAN
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, Öğretmenler günü vesilesiyle bir mesaj paylaştı...
24.11.2022 / 10:25
Sarıyer'de siyaset üstü bir kimliğe sahip olan, halk odaklı yaptığı çalışmalarla büyük saygınlık uyandıran Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, Öğretmenler günü vesilesiyle bir mesaj paylaştı...Zaman mesajında; öğretmenliğin yalnızca bir meslek olarak değil bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür yeni nesiller yetiştirmek için gayret ve özveri gösteren tüm öğretmenlere minnettar olduklarını kaydetti.

Öğretmenliğin en saygın, en kutsal mesleklerden birisi olduğunu kaydeden Ali Rıza Zaman, "Öğretmenlerimiz sadece sınıfta ders anlatan değil bize hayatı anlatan ve öğretendir.

Bilgi ve tecrübeleriyle geleceğimize yön veren kimselerdir.

Öğretmenlerimizi hem çok iyi yetiştirmeli hem çok iyi yaşatmalıyız ki onlar da öğrencilerini iyi yetiştirsin ve geleceğe hazırlayabilsin.

"Gelecek gençlerin, gençlerse öğretmenlerin eseridir" diyen Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında, fedakarca görev yapan kıymetli öğretmenlerimizin her zaman yanında olacağız. Geçmişte yolumuzu açan bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam eden Büyük Önder Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor, beni yetiştiren ve bugünlere gelmeme vesile olan öğretmenlerim başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın "24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum" açıklamasında bulundu.