Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 3 AYDIR MAAŞ ALMAYAN </br>FUTBOLCULARDAN </br>SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİME </br>TOKAT GİBİ HAYSİYET MESAJI
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

3 AYDIR MAAŞ ALMAYAN
FUTBOLCULARDAN
SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİME
TOKAT GİBİ HAYSİYET MESAJI

3 AYDIR MAAŞ ALMAYAN </br>FUTBOLCULARDAN </br>SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİME </br>TOKAT GİBİ HAYSİYET MESAJI
Sarıyerli futbolculara 3 aydır bizzat Selçuk Kavaloğlu tarafından verilen namus ve şeref sözleri koca bir yalandan ibaret çıktı.
20.11.2022 / 16:34
Sarıyerli futbolculara 3 aydır bizzat Selçuk Kavaloğlu tarafından verilen namus ve şeref sözleri koca bir yalandan ibaret çıktı.Tabir-i caizse 3 aydır aç-susuz bırakılan futbolcular bugün sahada onur ve gurur mücadelesi verdiler.

Bu arada maçın ilk düdüğü çaldığı anda öyle bir şey yaşandı ki, maçın başlama anını gören herkes şoka uğradı...

Sarıyer Spor Kulübü tarihi boyunca hiç bu kadar rezil olmamıştı.Sarıyerli futbolcular, Kastamonu Kömürspor maçının ilk 30 saniyesinde Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulunu protesto ederek saha içinde hareketsiz kaldı.

Zonguldak Kömürsporlu oyuncular bu eyleme destek vererek kendi yarı sahalarında topu çevirerek zaman geçirdi ve Sarıyerli futbolcuların bu protestosu 82 Yıllık Sarıyer Spor Kulübü tarihinin en kara lekelerinden biri olarak tarihe geçti.

Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer tarihinin en rezil, en kepaze, en şaibeli başkanı ve yönetim kurulu sıfatı ile adını tarihe yazdırmış oldu.Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu, olağanüstü genel kurul kararı aldığı ilk hafta maçında Sarıyerli futbolcuların performansı parmak ısırttı.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulundan kurtulmanın sevincini yaşayan Sarıyerli futbolcuların saha içi performansı resmen takdire şayandı.

Kastamonu Kömürspor'un çok önemli 4 futbolcusunun sakatlıklar ve cezalar nedeniyle kadroda yer almadığı müsabakada, Sarıyer bu şansı iyi değerlendirdi ve rakibini oynadığı etkili futbolla sahadan sildi.

Özellikle ilk yarıda çok baskılı bir futbol ortaya koyan Sarıyer'in, Berkay'ın serbest vuruştan kaydettiği enfes golle öne geçmesi dahi atak futbol anlayışını durduramadı.

İlk yarıda Sarıyer'in tam 4 topu direkten dönerken, Zonguldak Kömürspor'un ise iki tane çok net boş kaleye kaçırdığı pozisyonlar vardı.

İkinci yarıda Sarıyer'in maçın temposunu sürekli düşürmeye çalışması, alınacak galibiyet açısından gayet önemli bir taktik olarak kayıtlara geçti.

İlk yarıda ortaya konan tempolu futbolun ikinci yarıda olmadığını net olarak söyleyebiliriz.

Lakin?

Sarıyer maçın ikinci yarısında da oyuna hakim olan takımdı.

Sarıyerli futbolcular için fazlasıyla hak edilmiş bir 3 puan oldu.

Şans Sarıyer'in yanında olsaydı çok farklı bir netice ortaya çıkabilirdi.

Bu maçtan galibiyetle ayrılan Sarıyer'in karakterli oyuncularına teşekkür ediyor, bundan sonra ki karşılaşmalarda da aynı performansı görmeyi arzuladığımızı bildiriyoruz.