Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İNANILMAZ AMA GERÇEK! </br>DUYUNCA HAYRETLER İÇİNDE KALACAKSINIZ! </br>SELÇUK KAVALOĞLU SARIYER'İ </br>PLANLI OLARAK KASTEN BORÇLANDIRMIŞ! </br>KORKUNÇ İHANET!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İNANILMAZ AMA GERÇEK!
DUYUNCA HAYRETLER İÇİNDE KALACAKSINIZ!
SELÇUK KAVALOĞLU SARIYER'İ
PLANLI OLARAK KASTEN BORÇLANDIRMIŞ!
KORKUNÇ İHANET!!!

İNANILMAZ AMA GERÇEK! </br>DUYUNCA HAYRETLER İÇİNDE KALACAKSINIZ! </br>SELÇUK KAVALOĞLU SARIYER'İ </br>PLANLI OLARAK KASTEN BORÇLANDIRMIŞ! </br>KORKUNÇ İHANET!!!
Sarıyer Spor Kulübü'nde yaşanan gerçekleri okuyunca 'bu kadar da olmaz' diyeceksiniz! 'köyün çocuğuyuz' diyenler, herkesi uyutup köyü ateşe vermişler.
23.09.2022 / 11:09
Sarıyer Spor Kulübü'nde yaşanan gerçekleri okuyunca 'bu kadar da olmaz' diyeceksiniz! 'köyün çocuğuyuz' diyenler, herkesi uyutup köyü ateşe vermişler.

FELAKET

Sarıyer Spor Kulübü'nü yöneten Selçuk Kavaloğlu, tertemiz, neredeyse borçsuz diyebileceğimiz bir kulüp emanet almasına rağmen, çok kısa süre içinde Sarıyer'de borç dağı oluşturduğu ortaya çıktı.

Burada Sarıyer halkını hayretler içinde bırakacak olay ise borçlanmanın bilerek, kasten gerçekleştirilmiş olmasıdır.

Selçuk Kavaloğlu, yönetim kurulunda 14 kişi içinden maddi durumu iyi olan 7-8 yöneticiden kulübe destek çıkılması için para talep ediyor.

Buraya kadar her şey normal.

Lakin film şimdi başlıyor.

Sıkı durun.Anlatacaklarımız Sarıyer Tarihinin En Büyük İhaneti Olarak Kayıtlara Geçecektir...

Selçuk Kavaloğlu, yönetim kurulu üyelerinin verdikleri destek paralarını, kulübe bağış veya sponsorluk adı altında değil, Borç olarak verilmesini istiyor hatta emrediyor.

Sarıyer Spor Kulübü'nün bizzat kendi yöneticileri tarafından borçlandırılmasının asıl nedeni ve planı ise 'bu kadarına da pes' dedirtecek cinsten.

TFF'nin kısa bir zaman önce almış olduğu kararda ortaya çıkan sonuç, Türkiye'de faaliyet gösteren profesyonel futbol kulüplerinin önünüzdeki bir-kaç sene içinde dernekler masasından ayrılarak, tamamen şirketleşmesi, dolayısıyla A.Ş bir yönetim ile yola devam edilmesidir.

Bu durum neticesinde Selçuk Kavaloğlu, yönetim kurulundan kulübe maddi destek sağlayacak olan kişilere talimat vererek, "Sarıyer Spor Kulübü'ne bağış veya sponsorluk adı altında para yatırmayın. Bunun yerine vereceğiniz paraları Sarıyer Spor Kulübü'nün resmi banka hesabına ve Borç olarak verdiğinizi beyan edin, biz de kulüp olarak sizin verdiğiniz bu paraları borç olarak aldığımızı resmileştirelim" diyor!

Ve Sarıyer Spor Kulübü'ne maddi nakit akış sağlayan yöneticilerin verdikleri tüm paralar borç olarak kayıtlara geçiyor.

Sarıyer Spor kulübü'ne kendi cebinden beş kuruş para vermeyen fakat yöneticilerin verdikleri parayı ise 'sakın bağış veya sponsorluk anlaşması ile değil, borç olarak kulübe verin' diyen Selçuk Kavaloğlu'nun bu planı yapmasında ki akılalmaz ihanette ortaya çıktı.

Kulübü bizzat, bilerek, kasten borçlandıran Kavaloğlu'nun çok sinsi bir kurnazlık yaptığı öğrenildi.

Kavaloğlu, yönetim kuruluna yaptığı açıklamada, "Sarıyer Spor Kulübü önümüzdeki yıllarda şirketleşip A.Ş olduğunda, siz verdiğiniz bu paralar ile kulübün hissedarı olabilirsiniz. Aklınızı çalıştırın, kulübü kendinize borçlandırın" diyor!

Sarıyer Spor Kulübü, yeni yönetimin göreve başlayalı henüz 3 ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen, maalesef büyük ve içinden çıkılması hayli zor bir borç dağı ile karşı karşıya kalmış durumda.

Potansiyeli sıfır, cep delik cepken delik bir başkanın aynı zamanda ihanet içinde olması Sarıyer halkının kabul edebileceği ve içine sindirebileceği bir olay değil.

Ayrıca yönetim kurulunda kulübe para veren kişilerin verdikleri bu paraları Selçuk Kavaloğlu ne yaptı? Kimse bilmiyor!Hesap veren, finansal durumu şeffaflık ilkesi ışığında kamuoyu ile paylaşan bir başkan göremediğimiz gibi, ciddi anlamda birçok şüpheli durumu üzerine çekmiş bir Kavaloğlu görmekteyiz.


Bu korkunç senaryo ile Sarıyer Spor Kulübü'nün 82 yıllık şerefli mazisi de ayaklar altına alınmış vaziyette.

Üstelik bu kötü niyetli, planlı ve kumpasçı zihniyetler, kulübü kendilerine borçlandırarak, Sarıyer Spor Kulübü'nün geleceğini, hürriyetini satılığa çıkarmış olmuyorlar mı?

Sarıyerliler böylesine rezil olayların yaşandığı bir kulüp kesinlikle hak etmiyor.

Sarıyer Spor Kulübü olağanüstü bir borç batağı ile karşı karşıya bırakılmış durumdadır.

Yapılması gereken tek bir unsur kalmıştır.

Selçuk Kavaloğlu'nun istifa etmesi ve 1 ay içinde olağanüstü genel kurul kararı alması gerekmektedir.

Kavaloğlu'nun, Sarıyer Spor Kulübü ve Sarıyer halkına yapacağı tek hayırlı iş bu olacaktır.

Yoksa her geçen gün Sarıyerimiz koşar adımlar ile yok olmaya doğru ilerlemektedir.

Kurtarılamaz Bir Durum Gelmek Üzere.

Zaman Yok.

Yol Bitti.

TEK KURTULUŞ İSTİFA.

ONURLU VEYA ONURSUZ.


İSTİFA!!!