Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ATEŞ BU KEZ DÜŞTÜĞÜ YERİ DEĞİL </br>TÜM TÜRKİYE'Yİ YAKTI

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ATEŞ BU KEZ DÜŞTÜĞÜ YERİ DEĞİL
TÜM TÜRKİYE'Yİ YAKTI

ATEŞ BU KEZ DÜŞTÜĞÜ YERİ DEĞİL </br>TÜM TÜRKİYE'Yİ YAKTI
Başar Biberoğlu, Gaziantep ve Mardin'de yaşanan trafik kazaları sebebiyle 35 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 57 vatandaşımızın da yaralandığı facia nedeniyle bir mesaj paylaştı.
21.08.2022 / 11:05
İstanbul halkının yakından tanıdığı saygıdeğer iş insanı ve siyasetçi Başar Biberoğlu, Gaziantep ve Mardin'de yaşanan trafik kazaları sebebiyle 35 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 57 vatandaşımızın da yaralandığı facia nedeniyle bir mesaj paylaştı.
Başar Biberoğlu taziye mesajında şu ifadeleri kullandı:

BAŞAR BİBEROĞLU:

Ülkemizin kıymetli iki şehrinde Gaziantep ve Mardin'de meydana gelen elim trafik kazalarında maalesef büyük bir facia gerçekleşti ve 35 insanımız hayatını kaybederken, 57 insanımızda yaralandı.

Vefat sayısının artmasından büyük endişe duymaya devam ediyoruz.

Aralarında sağlık çalışanlarımız, itfaiye görevlilerimiz ve gazetecilerin de bulunduğu 16 vatandaşımızın hayatını kaybettiği kazanın şoku henüz geçmemişken Mardin'de yaşanan diğer facia haberi ile sarsıldık.

Tarifi olmayan derin bir üzüntü içerisindeyiz.

Kaza anı görüntülerini izleyen her vatandaşımızın yüreği parçalandı, ateş bu kez düştüğü yeri değil tüm Türkiye'yi yaktı kavurdu.

Halkımızın acısını tüm kalbimle paylaşıyorum.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet; kederli ailelerimize sabır, yaralılarımıza da acil şifa diliyorum.

Basın camiamızın, sağlıkçılarımızın, itfaiye teşkilatımızın ve milletimizin başı sağ olsun.