Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BEŞİKTAŞ GENEL KURULUNDA </br>BÜYÜKASAR AİLESİNDEN BÜYÜK BAŞARI !
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEŞİKTAŞ GENEL KURULUNDA
BÜYÜKASAR AİLESİNDEN BÜYÜK BAŞARI !

BEŞİKTAŞ GENEL KURULUNDA </br>BÜYÜKASAR AİLESİNDEN BÜYÜK BAŞARI !
Sarıyer ve Beşiktaş ilçeleri başta olmak üzere iş dünyası, siyaset ve spor alanında örnek gösterilen saygın ailelerden olan Büyükasar ailesinden dengeleri değiştiren hamleler peşpeşe geldi…
30.05.2022 / 20:45
Ahmet Nur Çebi’nin 2. kez Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı seçildiği Olağan seçimli Genel Kurul toplantısında ayrıca Kulübün; Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu ile Seçme ve Sicil Kurulu başkanları da seçildi.BJK Disiplin Kurulu Başkanlığı'na Av. Ahmet Akpınar, BJK Denetim Kurulu Başkanlığı'na Gökhan Tiryaki ve BJK Seçme & Sicil Kurulu Başkanlığı'na Şahabettin Önkol seçildi.BEŞİKTAŞ’TA SEÇİM SÜRECİNDE BÜYÜKASAR AİLESİ YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA GÖZ DOLDURDU!

Sarıyer ve Beşiktaş ilçeleri başta olmak üzere iş dünyası, siyaset ve spor dünyasının örnek gösterilen saygın ailelerden olan Büyükasar ailesinden dengeleri değiştiren hamleler peşpeşe geldi…BJK seçimleri öncesi Büyükasar Ailesi; BJK Disiplin Kurulu Başkan Adayı Av. Ahmet Akpınar ve BJK Seçme ve Sicil Kurulu Başkan adayı Şahabettin Önkol için açık destek çağrısında bulunmuştu.

Beşiktaş Camiasının kanaat önderleri, ileri gelen isimleri BJK eski yönetim Kurulu üyesi ve BJK eski Divan Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Koray Büyükasar'ın verdiği yemek davetinde bir araya gelmişti.Gerçekleşen davette; BJK Divan ve Kongre üyesinin katıldığı seçkin davetli listesinde, geçmişte görev yapmış üst düzey devlet görevlileri, eski bakan ve milletvekilleri, spor adamları, sivil toplum kuruluşları ve dernek başkanları ile Beşiktaş Kulübü’nün çeşitli kademelerinde hizmet etmiş eski yöneticilerin de bulunması dikkat çekmişti.

Yaklaşık 3 ay boyunca seçim sürecinde olağanüstü bir çalışma gösteren Büyükasar ailesi bir çok toplantı, organizasyon gerçekleştirdi ve oy verecek üyeler ile sıcak temaslarda bulundu.

Türkiye İçişleri eski Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, Sn. Abdülkadir Aksu ve 20. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı, Türkiye Dışişleri eski Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sn. Hikmet Çetin, Ali Büyükasar ile yakından ilgilenmesi ve uzun süre sohbet etmesi dikkat çeken detaylar arasındaydı...BAŞKAN ADAYLARI AHMET AKPINAR VE ŞAHABETTİN ÖNKOL SEÇİMİ KAZANDI! LİSTEDE BÜYÜKASAR AİLESİNDEN İSİMLER YER ALDI…

Disiplin Kurulu Başkanlığı seçiminde Ahmet Akpınar 2495 oy, Özgür Mert Balcı ise 1210 oy aldı.

Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Akpınar oldu.

Bu sonuçla kurul seçimleri tarihinde en çok oy farkının yaşanıldığı sonuçlardan biri olarak tarihteki yerini aldı.

Av. AKPINAR REKOR DÜZEYDE OY ALDI!

Ahmet Akpınar’ın oylarının toplamı boş ve geçersizlerle beraber Ahmet Nur Çebi’den fazla çıktı!

Akpınar 6 sandıkta BJK Başkanı A. Nur Çebi’den fazla oy aldı!19 senedir BJK Kongre üyesi olan, 2010 senesindeki seçimlerde 3538 oy alarak 2010-2013 yılları arasında BJK Tarih ve Müze kurulunda yöneticilik yapan, akademisyen, avukat Tülay Büyükasar, bu seferde Ahmet Akpınar’ın listesinde seçimi kazanarak önümüzdeki 3 yıl boyunca BJK Disiplin Kurulu yönetim kuruluna girmeye hak kazandı.

Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığında büyük yarış!

Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı seçiminde Hasan Özdoğan 1370 oy, İsmet Aydınlıoğlu 1051 oy, Şahabettin Önkol ise 1494 oy aldı.

Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Şahabettin Önkol oldu.33 senedir BJK Kongre üyesi ve BJK Divan Kurulu Üyesi olan Tahir Büyükasar, Şahabettin Önkol’un listesinde seçimi kazanarak önümüzdeki 3 yıl boyunca BJK Seçme ve Sicil Kurulu Yöneticisi oldu.

Seçimler öncesinde İki Başkan adayına açık destek sözünde bulunan Koray Büyükasar ve Ali Büyükasar bu alınan sonuçlarla sözlerini yerine getirmiş oldu.

Yenigün Gazetesi olarak, Sarıyer'in saygı değer ailelerinden, Büyükasar Ailesi'ni başarılarından ötürü tebrik ediyoruz.