Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER SİVASLILAR DERNEĞİ'NDEN </br>BÜYÜK ÇIKARTMA
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER SİVASLILAR DERNEĞİ'NDEN
BÜYÜK ÇIKARTMA

SARIYER SİVASLILAR DERNEĞİ'NDEN </br>BÜYÜK ÇIKARTMA
Sarıyer'de yapmış olduğu çalışmalar ile yalnızca Sivaslılara değil Sarıyer'in her bir insanına kucak açmasıyla bilinen ve bu vizyonuyla çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak gösterilen Sarıyer Sivaslılar Derneği'nden Olimpiyat Stadı'na büyük çıkartma...
28.05.2022 / 13:10
Sarıyer'de yapmış olduğu çalışmalar ile yalnızca Sivaslılara değil Sarıyer'in her bir insanına kucak açmasıyla bilinen ve bu vizyonuyla çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak gösterilen Sarıyer Sivaslılar Derneği'nden Olimpiyat Stadı'na büyük çıkartma...
Kayserispor-Sivasspor Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakasında, pasolig kartı bulunan Sarıyerli Sivaslılar, Başkan Ali Genç'in organizatörlüğünde olimpiyat stadındaki finale götürüldü.

Gerek otobüsler gerekse yoğun şekilde organize edilen araçlar ile bin kişinin üzerinde Sivas taraftarı takımlarını tribünde destekleme şansı elde etti.



Festival gibi geçen günün sonunda gelen şampiyonluğu büyük bir coşkuyla kutlayan Sarıyerli Sivaslılar, tarihe geçen bir müsabakayı yerinde takip etmenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.
Siyaset üstü bir kimlik ile birlikte, herkes tarafından çok sevilen bir isim olan Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, gerçekleştirmiş oldukları organizasyonu gazetemize değerlendirdi.

Ali Genç yaptığı açıklamada "müsabaka ile ilgili çok yoğun ilgi ve teveccüh söz konusuydu. Lakin pasoligi bulunmayan vatandaşlarımız yasa gereği tribüne girme durumları mümkün olmadığından dolayı ancak pasolig kartına sahip olan hemşehrilerimiz bu imkandan faydalandı.



Buna rağmen Sarıyer'den olağanüstü yoğun bir katılım gerçekleştirdik.

Sarıyerli Sivaslılar olarak nasıl birlik beraberlik içinde olduğumuzu ve istediğimizde nasıl kenetlendiğimizi bir kez daha ortaya koymuş olduk.



Takımımızın Türkiye Kupası Şampiyonu olması dolayısıyla muazzam bir sevinç yaşadık ve çok mutlu olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve tebriklerimi sunuyorum. Bu başarıların istikrar kazanmasını diliyorum.

Bu yıl iki önemli farkındalık oluştuğunu düşünüyorum.

Trabzonspor'un lig şampiyonu olması ile Sivasspor'un Türkiye Kupası Şampiyonu olması Anadolunun futbolda çağ açan bir seviyeye yükseldiğini gözler önüne seriyor" dedi.

"İNŞALLAH 2022-2023 SEZONU SARIYERİMİZİN ŞAMPİYONLUK YILI OLUR. BİZE DÜŞEN HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIR OLDUĞUMUZU BİLDİRMEK İSTERİM."

Sözlerine Sarıyer Spor Kulübü ile devam eden Başkan Genç "bu vesileyle Sarıyerimiz için de güzel temenniler sunmak istiyorum.

İnşallah 2022-2023 sezonu Sarıyer'in şampiyonluk yılı olur.

Her zaman Sarıyerimizin yanındayız ve destekçisiyiz.

Üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduğumuzu bütün Sarıyerlilerin bilmesini isterim" diyerek sözlerini tamamladı.