Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>19 MAYIS MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
19 MAYIS MESAJI

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>19 MAYIS MESAJI
Başar Biberoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
19.05.2022 / 12:50
AK Parti'nin İstanbul'daki önemli isimlerinden, siyasetçi ve iş insanı Başar Biberoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Biberoğlu, mesajında Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ni geleceğin teminatı gençlere bıraktığını belirterek, “Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı ve aziz milletimizin varoluş mücadelesinin başlangıcı olan 19 Mayıs 1919 tarihi, milletimizin bağımsızlık iradesinin Samsun'dan başlayarak, tüm Türkiye'ye yayıldığı bir gündür ve Kurtuluş Zaferine atılan en önemli adımlardan birisidir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, milletimizin emsalsiz özverisi ve Yüce Meclisimizin cesur kararlarıyla yürütülen İstiklal Savaşı, millet egemenliğine dayanan, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasını sağlamıştır” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin büyük sıkıntılar çekilerek ve büyük bedeller ödenerek kurulduğunu anımsatan Başar Biberoğlu, “Büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde, büyük bedeller ödenerek fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti geleceğimizin teminatı gençlerimize emanet edilmiştir.

Bu itibarla, gençliğimizin her bakımından daha iyi yetiştirilmesi, spora yönlendirilmesi, kafa ve beden sağlığı için kötü alışkanlıklardan uzak tutulması büyük önem arz etmektedir.

Kendine güvenen, donanımlı, bilgili, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan, üretken ve sporu seven genç nesiller yetiştirmek hepimizin toplumsal sorumluluğu ve görevidir.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla, minnetle anıyorum. Milletimizin ve Sarıyerli hemşerilerimin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, geleceğimizin mimarı olacak genç kardeşlerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.