Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 2. VE 3. LİG KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI VOLKAN CAN </br>ALİ BÜYÜKASAR'I AĞIRLADI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2. VE 3. LİG KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI VOLKAN CAN
ALİ BÜYÜKASAR'I AĞIRLADI

2. VE 3. LİG KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI VOLKAN CAN </br>ALİ BÜYÜKASAR'I AĞIRLADI
Ünlü iş insanı, Türk futbolunun son yıllardaki popüler ismi Ali Büyükasar'dan Trakya Çıkarması...
17.05.2022 / 15:43
Ünlü iş insanı, Türk futbolunun son yıllardaki popüler ismi Ali Büyükasar'dan Trakya Çıkarması...İş, siyaset ve spor dünyasının başarılı isimlerinden, Sarıyer Spor Kulübü eski genel kaptanı Ali Büyükasar, iş toplantıları vesilesiyle gittiği Kırklareli ve Tekirdağ'da spor kulüplerini de ziyaret ederek, önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

İlk olarak Ergene Velimeşespor'un Başkanı Serkan Bezgin'i ziyaret eden Büyükasar, 3. Lige düşen Tekirdağ temsilcisinin üzüntüsünü paylaştığını ifade ederek, en kısa sürede şampiyon olarak yeniden 2. Lige yükselmelerini temenni ettiğini bildirdi.

Başkan Bezgin ise makamında kabul ettiği Büyükasar'a, "bu nezaket ziyareti dolayısıyla çok memnun olduk. Futbol yöneticiliği konusundaki başarılı çalışmalarınızı ve futbola dahil endüstriyel fikirlerinizi yakından takip ediyoruz. Sporun ve sporcunun hizmetkârları olarak yapacağımız istişare toplantılarının çok faydalı olacağını düşünüyorum. Sizin gibi potansiyel sahibi, yetenekli bir futbol adamını ilçemizde ağırlamak bizi çok mutlu etti" dedi.

Sözlerine devam eden Başkan Bezgin "bu arada Velimeşespor olarak önümüzdeki sezon şampiyonluk için kolları sıvadık, tek hedefimiz bu sezon yaşanan kötü durumu telafi etmek olacaktır" ifadelerini kullandı.

Başkan Bezgin, son olarak ise gerçekleşen ziyaret dolayısıyla Ali Büyükasar'a hediyeler takdim ederek dostluğu için teşekkürlerini iletti ve en kısa zamanda iade-i ziyaret yapacaklarını sözlerine ekledi.ALİ BÜYÜKASAR KIRKLARELİ'NDE
VOLKAN CAN'I ZİYARET ETTİ.


Ali Büyükasar'ın bir sonraki ziyareti ise 2. Ve 3. Lig kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can oldu.

Aynı zamanda Kırklarelispor'un da başkanlığını sürdüren Başkan Can, Ali Büyükasar'ı makamında ağırladı.

Türk futbolunun özellikle alt ligler söz konusu olduğunda 2. Ve 3. ligin her açıdan seviye atlamasına vesile olan Volkan Can, Trakya bölgesinde de çok sevilen bir spor adamı konumunda.

2. Ve 3. Ligde kulüpler birliği başkanı olarak toplam 90 kulübün liderliğini 3 yıldır devam ettirmekte olan Başkan Can, Ali Büyükasar'ı kulüp binasında ağırladı.

Ali Büyükasar'ın kendisine ve kulübüne yapmış olduğu ziyaretin çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Can, Büyükasar gibi yetenekli, üst düzey bir spor adamının, her zaman Türk futboluna değer katacağını ve uzun yıllar futbolumuza hizmet edeceğine inandığını belirtti.

Son yıllarda ismi TFF yöneticileri arasında lanse edilen Ali Büyükasar'a ziyareti dolayısıyla teşekkürlerlerini ileten Volkan Can, kendisinin de muhakkak Sarıyer'de Büyükasar ailesine konuk olarak iade-i ziyaret gerçekleştireceğini sözlerine ekledi.Ali Büyükasar ise Başkan Volkan Can için yaptığı değerlendirmede "Türk futbolunun gerçek lokomotifi 2. Ve 3. Lig takımlarının uzun zamandır başkanlığını sürdüren Volkan Can, özellikle pandemi dönemi gibi çok zorlu süreçleri başarılı geçerek, kulüplerin rahat nefes almasını sağlamıştır.

Gerek ekonomi, gerekse idari tüm işlerde kulüpler için fevkalâde yararlı işlere imza atan Volkan Başkan ile alt ligler eski yıllara oranla kalite yönünden artış göstermiş bulunmaktadır.

Genç, dinamik ve artık fazlasıyla tecrübeli diyebileceğimiz bir kulüpler birliği başkanına sahip olmak da tüm kulüpler için ideal bir nitelik taşımaktadır.

Bu vesileyle Volkan başkana ve ekibinde yer alan kıymetli arkadaşlara bundan sonraki süreçte de istikrar sağlamalarını diliyor; iyilik, sağlık ve başarı dileklerimi sunuyorum" dedi.