Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>'ANNELER GÜNÜ' MESAJI...

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
'ANNELER GÜNÜ' MESAJI...

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>'ANNELER GÜNÜ' MESAJI...
Ünlü iş insanı, başarılı siyasetçi Başar Biberoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
08.05.2022 / 13:06
Ünlü iş insanı, başarılı siyasetçi Başar Biberoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Biberoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi...

BAŞAR BİBEROĞLU:

Sevgi, şefkat ve merhametle, sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır.

Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek, topluma en iyi şekilde hazırlayan tüm annelerimiz; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır.

Varlıklarıyla hayata anlam katan annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez.

‘Cennet anaların ayakları altındadır’ sözü doğrultusunda kendilerini baş tacı kabul ettiğimiz annelerimiz, bizler için berekettir, duadır, ilk öğretmendir.

Hayatımızın her safhasında olduğu gibi milletimize hizmet yolunda da bizim istikbalimizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli mimarları olan annelerimizin duasını daima yanımızda hissetmek büyük bir bahtiyarlıktır.

Çocuklarının mutlu olması ve başarısı için büyük bir sabırla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez hakları bulunmaktadır.

Annelik, çocuklarına adanmış bir hayatın, hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek büyük bir fedakârlığın ve sabrın adıdır.

Annelerimizi mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlara verebileceğimiz en büyük armağandır.

Yaşamımız boyunca vazgeçmediğimiz, desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri, bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.

LÜTFEN... Unutmayalım ki her kadın bir anne adayıdır ve Cennet annelerin ayakları altındadır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta, vatanı için canını feda eden kahraman evlatlarımızın bizlere birer emaneti olan şehit anneleri olmak üzere, gazi anneleri ve tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, afiyet ve mutluluklar diliyorum.