Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN'DAN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

SERKAN TORUN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
İş ve futbol dünyasının saygın isimlerinden Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
28.04.2022 / 22:57
İş ve futbol dünyasının saygın isimlerinden Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Torun mesajında şu ifadelere yer verdi...

SERKAN TORUN:

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, gönüller arasında köprülerin kurulup, karşılıklı sevgi ve saygı duygularının coştuğu, hoşgörü duygusunun hâkim olduğu bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın engin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıkların giderildiği, kardeşçe kucaklaştıkları, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı birlik ve beraberliğimizin kuvvetlendiği müstesna günlerimizdendir.

Bu bağlamda; bugün bizlere düşen görev ise, toplumumuzun manevi zenginlikleri olan bayramları fırsat bilerek gelenek ve göreneklerimizi kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bayramımızın sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşımamız hepimizin ortak görev ve sorumluluğu olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Birlik ve beraberlik duygusunun gelişmesine, karşılıklı güven ortamının güçlenmesine vesile olan bayramımızın, tüm Dünyaya, Ülkemize ve ilçemize sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesini diler, tüm Sarıyerli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutlar; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.