Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ZAMAN'DAN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
İş ve siyaset dünyasının sevilen isimlerinden, Sarıyer'in Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
28.04.2022 / 22:32
İş ve siyaset dünyasının sevilen isimlerinden, Sarıyer'in Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

ALİ RIZA ZAMAN:

Milli birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği, pekiştiği, içtenlikle yaşandığı, toplumsal yaşantımızda büyük anlam ve değeri olan bir Ramazan Bayramı'na daha milletçe kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlarımız; yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi milletimizin önemsediği, insana mutluluk veren değerlerimizin, duyarlılıklarımızın en üst seviyeye çıktığı, dargınlık, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, hoşgörü, sevgi, saygı, kardeşlik gibi duyguların yoğunlaştığı özel ve müstesna günlerimizdir.

Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerifin ardından ulaştığımız mübarek Ramazan Bayramı'nın, milli ve manevi değerlerimizin güzelliğini yüreğimizde hissettiğimiz, mutlu olduğumuz, duyarlılıklarımızı gözden geçirdiğimiz güzel günlere vesile olacağına inanıyorum.

Ramazan Bayramı'nda eş, dost, akraba ziyareti ya da tatil amacıyla trafiğe çıkacak tüm insanlarımızın sevenlerine, yakınlarına ve bekleyenlerine güven içerisinde ulaşmaları en büyük temennimdir.

Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer Sarıyerlilerin, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram geçirmenizi diliyor, saygılar sunuyorum.