Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL'DEN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL'DEN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

HAKAN ŞENGÜL'DEN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
İş dünyasının başarılı isimlerinden, saygın futbol adamı Hakan Şengül, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
28.04.2022 / 22:31
İş dünyasının başarılı isimlerinden, saygın futbol adamı Hakan Şengül, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

HAKAN ŞENGÜL:

Bolluk, bereket ve huzurun doyasıya yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin doruk noktasına ulaştığı bir Ramazan ayını daha tamamlayarak; birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, hoşgörü, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi vasıflarla toplumsal barışımızın daha da güçlenmesine vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bizlerin hayatında bayramların çok müstesna bir yeri vardır.

Bayramlar insanların aralarındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unutup, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların güçlendiği özel günlerdir.

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak onların bayram sevincine ortak olmalıyız.

Ayrıca, komşularımızla, özellikle ihtiyaç sahibi, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

Bayram münasebetiyle yola çıkacak olan tüm insanlarımızın trafik kurallarına uyarak gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleri ile birlikte huzurlu bir bayram geçirmeleri en büyük temennimdir.

Bu vesile ile tüm Sarıyerli hemşehrilerimin, şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve yakınlarının Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, sevgi ve saygılar sunarım.