Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN </br>KURULUŞUNUN 177. YILDÖNÜMÜ MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN
KURULUŞUNUN 177. YILDÖNÜMÜ MESAJI

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN </br>KURULUŞUNUN 177. YILDÖNÜMÜ MESAJI
Sarıyerli iş insanı Ali Büyükasar, Türk Polis Teşkilatı'nın 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj paylaştı.
10.04.2022 / 11:52
Spor ve siyaset dünyasının sevilen ismi, Sarıyerli iş insanı Ali Büyükasar, 10 Nisan Polis Günü ve Türk Polis Teşkilatı'nın 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj paylaştı.

Büyükasar mesajında şu ifadeleri kullandı...

ALİ BÜYÜKASAR:

Toplumun huzur ve güven içerisinde, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı, halkımızın can ve mal emniyetinin korunması adına fedakârca hizmet veren Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yıldönümünü kutluyorum.

Türk Polis Teşkilatımız 177 yıldır kamu düzenin korunması, asayişin sağlanması ve milletimizin huzuru için mesai merhumu gözetmeksizin fedakarca hizmet vermektedir. Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla durmaksızın büyük bir özveri ile çalışan, verilen görevi yerine getiren emniyet mensupları, yüksek disiplin anlayışına sahip, vatandaşına karşı hoşgörülü ve güler yüzlü olmasıyla milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Ülkemizin ulusal güvenliği noktasında her türlü tehdidi bertaraf eden Polis Teşkilatımızın değerli mensupları toplumsal olaylarda vatanımıza, milletimize karşı yapılan her türlü terör saldırısı karşısında halkımızla bütünleşerek devlet-millet birlikteliğinin en güzel örneklerini sergilemiştir.

Kuruluşundan bu zamana kadar geçen sürede güçlenmeye devam etmiş, teknolojik alt yapısıyla, en son sistem araç ve gereçlerle modern bir polis teşkilatı olmuştur.

Bu vesileyle Şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Başta İstanbul'da olmak üzere ülkemizin her yerinde görev yapan Polis Teşkilatımızın değerli çalışanlarının 10 Nisan Polis Günü'nü ve Polis Haftası’nı kutluyor, mesleki yaşamlarında başarılar diliyorum.