Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'İ DAHA NE KADAR </br>REZİL EDECEKSİNİZ? </br>MERAK EDİYORUZ!!! </br>HULUSİ DERİCİ'NİN KIZI </br>İREM DERİCİ, ERKEK ARKADAŞINA </br>DON GİYDİREMİYORMUŞ!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'İ DAHA NE KADAR
REZİL EDECEKSİNİZ?
MERAK EDİYORUZ!!!
HULUSİ DERİCİ'NİN KIZI
İREM DERİCİ, ERKEK ARKADAŞINA
DON GİYDİREMİYORMUŞ!

SARIYER'İ DAHA NE KADAR </br>REZİL EDECEKSİNİZ? </br>MERAK EDİYORUZ!!! </br>HULUSİ DERİCİ'NİN KIZI </br>İREM DERİCİ, ERKEK ARKADAŞINA </br>DON GİYDİREMİYORMUŞ!
Şarkıcı İrem Derici, katıldığı programda arkadaşını isim vererek ifşa etti.
07.04.2022 / 13:24
Bu Ne Terbiyesizlik... Bu Ne Ahlaksızlık... Üstelik Mübarek Ramazan Ayındayız. El insaf!!!Kendisini sanatçı olarak lanse eden ne idüğü belirsiz bir takım İslam düşmanı kişiler, Yüce Türk Milleti'nin aile bağları başta olmak üzere örf ve adetleri ile birlikte ahlaki değerlerini de çok ciddi anlamda hedef almaya devam ediyor...

Sarıyer Spor Kulübü'nde adı rüşvet, torpil olayları ile anılan ve kendi oğluna koridor açmak için yetenekli birçok genç futbolcunun geleceği ile oynadığı haberleri ile gündemi sarsan Sarıyer yöneticisi Hulusi Derici'nin şarkıcı kızı İrem Derici'den milleti şoke eden bir açıklama geldi.

'Baba-Kız' Skandallar Ailesi...Bu Ne Terbiyesizlik... Bu Ne Ahlaksızlık... Üstelik Mübarek Ramazan Ayındayız. El insaf!!!

Şarkıcı İrem Derici, katıldığı programda arkadaşını isim vererek ifşa etti.

Şu sıralar kendisi gibi şarkıcı Cem Belevi ile ateşli bir aşk yaşayan İrem Derici, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Derici, Armağan Çağlayan'ın programı 'Normalleştiremediklerimizden Misiniz?' serisinin konuğu oldu.

"Arkadaşıma don giydiremiyoruz"
Yaptığı açıklamalarla sürekli şaşırtan Derici, bu kez programda bir arkadaşını ifşa etti.

Derici, "İç çamaşırı giymeyi bırakmak normal mi?" sorusunda arkadaşını anlatarak cevap verdi."Kotu nasıl donsuz giyeyim"
İrem Derici açıklamasında "Yani giymeyen arkadaşlarım çok valla Murat Balcı var bir tane çocuğa üç yıldır don giydiremiyoruz. Bence normal değildir. Ama tabii göğüs estetiğinden önce takıyordum. Kot varken nasıl donsuz gideyim." dedi.