Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ RIZA ZAMAN </br>TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN </br>177. YILINI KUTLADI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ZAMAN
TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN
177. YILINI KUTLADI

ALİ RIZA ZAMAN </br>TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN </br>177. YILINI KUTLADI
Ali Rıza Zaman, Türk Polis Teşkilatı'nın 177. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
05.04.2022 / 14:27
Sarıyer'in Kanaat Önderi, Ali Rıza Zaman, (4-10 Nisan arasında kutlanan) Türk Polis Teşkilatı'nın 177. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Zaman mesajında şu ifadeleri kullandı...

ALİ RIZA ZAMAN:

Geçmişi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bu yana, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğinin muhafazası ve milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için fedakârca hizmet vermektedir.

Zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla, üstlendiği her görevi başarıyla yerine getiren emniyet mensuplarımız, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı, kanunların uygulanmasını sağlamak, kamu düzenini muhafaza etmek, vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sürdürmeleri için özveriyle çalışmaktadır. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde olması, polisimizin tek başına görevini yerine getirmesi ile mümkün değildir. Kamu düzeninin sağlanması, toplumda huzur ve güvenin sürdürülebilmesi için, vatandaşlarımızın da emniyet güçlerimize yardımcı olması gerekmektedir.

Emniyet Teşkilatımızın, çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıl dönümünü kutlar, görevleri başında şehit olan polislerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize, görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.