Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL: </br>RAMAZAN AYI MİLLETİMİZE VE </br>TÜM İSLAM ALEMİNE SAĞLIK, HUZUR VE BEREKET GETİRSİN İNŞALLAH
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL:
RAMAZAN AYI MİLLETİMİZE VE
TÜM İSLAM ALEMİNE SAĞLIK, HUZUR VE BEREKET GETİRSİN İNŞALLAH

HAKAN ŞENGÜL: </br>RAMAZAN AYI MİLLETİMİZE VE </br>TÜM İSLAM ALEMİNE SAĞLIK, HUZUR VE BEREKET GETİRSİN İNŞALLAH
Hakan Şengül, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
01.04.2022 / 15:34
Türk Futboluna sunduğu sayısız hizmetlerle birçok futbol kulübüne örnek olan ve gelişimciliği, yenilikçiliği ile yüksek kaliteyi hedefleyerek, 'futbolda çağ açan simge yönetici' ibaresiyle adından sıkça söz ettiren' Hakan Şengül, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

Şengül mesajında şu ifadelere yer verdi...

HAKAN ŞENGÜL:

Ramazan ayı, insanlığı karanlıktan aydınlığa kavuşturan ve “apaçık ve anlaşılır bir kitap” olan Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu, sabrın ve şükrün en güzel şekilde öğrenilip tatbik edildiği rahmet, mağfiret ve bereket ayıdır.

Bu müstesna zamanı insanlık tarihindeki anlam ve önemine layık olarak idrak etmeli, af kapılarını sonuna kadar açan Rabbimizin sınırsız merhametinden istifade etmek için bulunmaz bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Ruhumuzu ve bedenimizi terbiye edeceğimiz bu ayda; okuma, arayış, öze dönüş, umut ve daha fazla tefekkür ile hakikat bilgisine yolculuk yapmalıyız.

Hayatımıza dair gerçekçi sorgulamalar yapmalı, bu zamanı mana ikliminde büyüyecek tohumlar ekme fırsatına dönüştürmeliyiz.

Dostluk ve kardeşlik duygularını, sabrı, merhameti, yardımlaşmayı, bağışlamayı, tebessümü, mazlumun yanında zalimin karşısında olmayı, küçüğü sevip büyüğü saymayı yeniden hatırlamalı; göremeyenin gözü, tutamayanın eli, konuşamayanın dili, sevginin, şefkatin ve vicdanın sesi olmalıyız.

Bu bereket yüklü günlerin ruhu dirilten, akla istikamet kazandıran ve davranışlarımızı terbiye eden mesajlarına kalbimizi açmalı ve bu nimetleri hayatımızın her anına yaymalıyız.

Bu vesileyle Sarıyerli hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin; sahur ve iftar sofralarımıza bolluk ve bereket versin; evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmesin ve bizleri birlik ve beraberlik içinde, sabır, ibadet ve dualarla Ramazan Bayramı'na kavuştursun.