Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN: </br>MÜBAREK RAMAZAN AYI </br>SARIYERLİ HEMŞEHRİLERİME VE </br>TÜM ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN:
MÜBAREK RAMAZAN AYI
SARIYERLİ HEMŞEHRİLERİME VE
TÜM ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN

SERKAN TORUN: </br>MÜBAREK RAMAZAN AYI </br>SARIYERLİ HEMŞEHRİLERİME VE </br>TÜM ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN
Sarıyer'in önde gelen iş insanlarından, başarılı futbol adamı Serkan Torun, Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj paylaştı.
01.04.2022 / 12:29

Sarıyer'in önde gelen iş insanlarından, başarılı futbol adamı Serkan Torun, Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj paylaştı.

Torun mesajında, Ramazan ayının Sarıyer'de, ülke ve tüm İslam aleminde barış, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ettiğini belirtti.

Sevilen iş insanı Serkan Torun, rahmet, mağfiret ve bereketin simgesi olan Ramazan ayının huzurlu bir şekilde geçirilmesi için tüm ülke insanı olarak sorumluluk duygusu içerisinde olunması gerektiğini ifade etti.

Torun, mesajında şu ifadelere yer verdi...

SERKAN TORUN:

Manevi duyguların zirveye ulaştığı, birlik ve beraberliğin, dostluk ve dayanışmanın, kardeşlik ve muhabbet bağlarının kuvvetlendiği, kalplerde cömertlik ve yardımseverliğin yeşerdiği Mübarek Ramazan ayının başlaması vesilesiyle, barış ve mutluluğun egemen olduğu, yoksulluğun geride kaldığı bir dünya temenni ediyorum.

Ramazan’da kazandığımız bütün güzel hasletlerimizi, yaşadığımız birlik, beraberlik, dostluk, barış ve kardeşlik havasını daima sürdürebilmek, mutlu yarınlarımızı el birliği ile inşa etmek en büyük dileğimiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Sarıyerli hemşehrilerim olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, sevgi, dua ve selamlarımı sunuyorum.