Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ </br>MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ
MESAJI

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ </br>MESAJI
AK Partili Başar Biberoğlu, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl Dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
18.03.2022 / 11:10
İş ve siyaset dünyasının başarılı isimlerinden AK Partili Başar Biberoğlu, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl Dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞAR BİBEROĞLU:

Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl Dönümü’nü kutlarken, aynı zamanda vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi anma günü olan “Şehitler Günü” nü de idrak etmenin onurunu yaşıyoruz.

18 Mart 1915 tarihinde büyük bir azimle kazanılmış olan Çanakkale Zaferi, Milletimizin önemli başarılarından biri olarak tarihimizin altın sayfalarına solmamak ve sönmemek üzere nakşolunmuştur.

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla kazanılan Çanakkale Deniz Zaferi’yle; kıyılarımıza kadar gelen küresel güçlerin desteklediği işgalci donanmaya, ecdadımız büyük bir yenilgi tattırmıştır. Her türlü silah ve teknolojik üstünlüğe sahip güçlü düşman ittifakına karşı, her zaman olduğu gibi Aziz Milletimizin özgürlüğüne duyduğu derin bağlılık ve kahramanlık duyguları galip gelmiş ve kat kat üstünlüğü olan işgalci güçler mağlup olmaktan kurtulamamış, bu zaferle birlikte Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin de tohumları atılmıştır.

Tarihin her safhasında ve sayfasında olduğu gibi Aziz Milletimize karşı küresel güçler ve içerden onlara destek veren işbirlikçilerinin hain emelleri günümüzde de devam etmektedir.

Ülkemizi dışardan ve içerden kuşatan bu şer ittifaklarına karşı, bu Necip Millet her zaman; kanıyla, canıyla hainlere dur demesini ve bu şer odaklarını durdurmasını başarmıştır.

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla suladıkları ve bizlere emanet ettikleri bu toprakları korumak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da içerde ve dışarda mücadelemiz devam edecektir.

Bu mücadelelerimiz devam ederken, birlik ve beraberliğimizin ehemmiyetini de idrak ederek, yeni nesillere bu bilinci aktarmayı da kendimize bir borç bilmek, en kutsal görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerimle; Çanakkale Zaferinin 107. Yıl Dönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Çanakkale Savaşında, Kurtuluş Savaşında, terörle mücadelede, 15 Temmuz hain kalkışma planında ve sınır ötesi operasyonlarda şehit düşen kahramanlarımızı rahmet ve minnetle yadediyorum.