Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN'DAN </br>BERAT KANDİLİ MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN'DAN
BERAT KANDİLİ MESAJI...

SERKAN TORUN'DAN </br>BERAT KANDİLİ MESAJI...
Spor ve siyaset dünyasının etkili isimlerinden, Sarıyerli iş insanı Serkan Torun, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.
17.03.2022 / 11:58
Spor ve siyaset dünyasının etkili isimlerinden, Sarıyerli iş insanı Serkan Torun, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Torun, mesajında, "Rahmet, bereket ve mağfiret ayları mübarek üç ayları idrak ettiğimiz bugünlerde, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili'ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Böyle mübarek gün ve gecelerde, Yaradan'dan sevgi, merhamet ve af niyaz ederken insani ilişkilerimizde hoşgörüyü esas almak, iyiliklere, güzelliklere, hayra ve barışa atılmış en önemli adımdır.

Milletimizin birlik ve beraberlik duygularının, sosyal dayanışma ve kaynaşma özelliklerinin doruğa çıktığı kandil geceleri, kendimize ve bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlamamız için büyük bir fırsattır.

Bu gece hürmetine dargınlar barışmalı, yüzler birbirine gülümsemeli, kalplerdeki buzlar erimeli ve beraberce güzelliklere yürümeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, saygıdeğer Sarıyerli hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Berat Kandili'ni kutluyor, milli birliğimizin ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.