Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>ÇOBANLARI VE İLÇELERİ AŞAĞILAYAN </br>SKANDAL SÖZLERİ </br>TÜRKİYE'DE İNFİAL YARATTI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ'İN
ÇOBANLARI VE İLÇELERİ AŞAĞILAYAN
SKANDAL SÖZLERİ
TÜRKİYE'DE İNFİAL YARATTI

ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>ÇOBANLARI VE İLÇELERİ AŞAĞILAYAN </br>SKANDAL SÖZLERİ  </br>TÜRKİYE'DE İNFİAL YARATTI
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, katıldığı bir toplantıda skandal açıklamalarda bulunarak yine gündeme gelmeyi başardı.
08.10.2021 / 10:56


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, katıldığı bir toplantıda skandal açıklamalarda bulunarak yine gündeme gelmeyi başardı. Genç, Şişli, Beykoz ve Kağıthane'nin Sarıyer’in yanında "çoban" olduğunu ifade ederek hem Peygamber efendimizin mesleği olan çobanlığı hem de o ilçelerde yaşayan vatandaşları aşağılamaya kalkıştı. Şükrü Genç'in büyük tepki çeken sözleri, çok sayıda ulusal medya kuruluşu tarafından "Skandal Sözler" olarak duyuruldu. İşte büyük tepki çeken o anın görüntüleri....


Şükrü Genç'in halka tepeden bakan tavırlarına bir yenisi daha eklendi. CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç katıldığı bir programda skandal bir açıklamaya imza attı..

ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>ÇOBANLARI VE İLÇELERİ AŞAĞILAYAN </br>SKANDAL SÖZLERİ  </br>TÜRKİYE'DE İNFİAL YARATTI

"ŞİŞLİ, BEYKOZ DİĞER KAĞITHANE ÇOBAN YA"
Genç, "Arkadaşlar Şişli, Beykoz, Kağıthane; Sarıyer'in yanında çoban ya lütfen ya kendi değerinizi bilin ya" sözleriyle toplumu ayrıştıran ifadeler kullandı..MİLLETİN VERGİLERİ İLE SALTANAT HAYATI YAŞIYOR!!!

Şükrü Genç, daha önce kullandığı lüks makam aracının daha lüksüyle değiştireceğini söyleyerek kahkahalar atmıştı..

Geçtiğimiz aylarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Makam aracı saltanatına son vereceğim" iddiasında bulunurken, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, değeri 3 milyon TL olan Audi A8 Long marka makam aracını değiştireceğini söyleyerek kahkahalar eşliğinde "A8 eskidi artık, şimdi yeni modelini alıyorum" cümlelerini sarf etmişti..