Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SAFFET AKKOYUN BIRAKTIĞI AN... </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ </br>DHKP/C'YE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAFFET AKKOYUN BIRAKTIĞI AN...
SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ
DHKP/C'YE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER!!!

SAFFET AKKOYUN BIRAKTIĞI AN...  </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ </br>DHKP/C'YE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER!!!
Sarıyer Spor Kulübü Camiası içinde yer alan kalpleri kararmış, beyinleri çürümüş zihniyetler, kulübümüzü terör odaklı bir siyasi partiye peşkeş çekerek, yönetim kurulunu komple DHKP/C odaklı sempatizanlara açmak istiyorlar...
25.05.2021 / 14:19


Sarıyer Spor Kulübü Camiası içinde yer alan kalpleri kararmış, beyinleri çürümüş zihniyetler, kulübümüzü terör odaklı bir siyasi partiye peşkeş çekerek, yönetim kurulunu komple DHKP/C odaklı sempatizanlara açmak istiyorlar...

Sarıyer Spor Kulübü'nde 5-12 Haziran tarihlerinde olağanüstü genel kurul gerçekleşecek.

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer'de bir sitede bu konu ile alakalı bir yazı yayınlandı. Sarıyer Spor Kulübü'nün emanetçi eski başkanlarından ve Sarıyer'in derin ihtiyar heyetinin başı olduğunu bildiğimiz biri. Maşallah 90 yaşına merdiven dayamış olması ve Sarıyer için yazmış olduğu eserlerin bizim için değerli olması sebebiyle kendisine şahsen saygısızlık yapmak istemem...

Ancak!!!

Bitmeyen, tükenmeyen bir ihtirasla Sarıyer Spor Kulübü'nü her kongre öncesi zor durumda bırakacak açıklamalarda bulunması ve onlarca deneyim yaşamasına rağmen bu tecrübesiz hataları tekrarlaması tabir-i caizse artık adet haline geldi.

Bu beyefendi kaleme aldığı son yazıda ise bir taraftan Başkan Saffet Akkoyun'u övüyor, diğer yandan ise "aday olmayacağını söylüyorsun, acaba gerçekten öyle mi? Bırakacaksan bırak git be kardeşim, biz kulübü sahipsiz bırakmayız!" Şeklinde kendi açısından egosunu ve kibrini tatmin etmekle birlikte, Sarıyer camiasına da mesaj veriyor "Ben Daha Ölmedim" diye...

Gerçekten inanılır gibi değil.

Egosu uğruna bir insanın neler yapabileceğini, ne kadar ileri gidebileceğini gözler önüne seren bir durum.

Sarıyerlilik duygusunu öldüren vefasızlık bu olsa gerek...

Hem halk nezdinde hem de divan da eski güçlerini tamamen kaybeden, itibarlarını ve tüm saygınlıklarını kendi yapmış oldukları hayasızlıklar sebebiyle yok eden bir güruh zihniyetin kirli planları ile Sarıyer Spor Kulübü'nün nasıl paçavraya çevrilmek istendiğine şahit oluyoruz.

Üzülüyorum hem de çok.

Heeyy gidi heeyy...

Bunca 'yıl' nereye uçtu gitti? Neredeyse 1 asırlık ömür? Çok merak ediyorum? En etkili ve en yakın dostlarınızın olduğu Sarıyer Merkez ve Yenimahalle'ye gidelim ve sizi soralım? Acaba kaç kişi sizi seviyor ve kaç kişi sizden memnun ve razı görelim! Yani artık bırakın bu ihtirası ve organize kötülüğü. Kimseye faydası yok. Ne size, ne de Sarıyer'e!!!

Bırakın artık bu akıl oyunlarını, kirli algı operasyonlarını...

Siz Sarıyer halkını aptal yerine mi koyuyorsunuz?

Evet!

Bu soruyu sormaya bile gerek yok! Millete resmen aptal muamelesi yapıyorsunuz!

Bir taraftan Saffet Akkoyun'u övüyor gibi gözüküyor, diğer taraftan ise "aba altından sopa gösteriyorsunuz" öyle mi?

Saffet Akkoyun, Sarıyer Spor Kulübü kapısından hiç girmemiş olsaydı eğer, kulübümüzün kapısına çoktan kırmızı mühür ile kilit vurulmuştu KİLİT!!! Anlıyor musunuz Kilit!!!

"Sarıyer Spor Kulübü başkanlığını bırakıyorum" diyerek, olağanüstü genel kurul kararı almış bir başkan var ortada. Peki kongreye kaç gün kaldı? 10 gün! Hani nerede bir başkan adayı? Hani daha düne kadar "yönetime talibiz" diyenler nerede? Lafa gelince herkes konuşuyor. İş icraata gelince ise ortada ara ki bir tane adam bulasın!!!

DHKP/C'NİN LEŞ KARGALARI SARIYER SEMALARINDA UÇUYOR!!!

Sevgili Sarıyerliler... Burada yapılmak istenen ne biliyor musunuz?

Son 9 yıldır hatta 1 yılda yöneticilik görevini ilave edersek son 10 yıldır Sarıyer Spor Kulübü'ne 40 milyon liradan fazla para veren, hayatının en anlamlı, en güzel yıllarını Sarıyer'e feda eden Saffet Akkoyun'a nankörlük yapılarak aslında Sarıyer'e "Organize Kötülük' için düğmeye basmışlar.

Bu Derin Sarıyer dediğimiz ihtiyarlar heyeti de olayın farkında değil. Onlarda kumpasa getiriliyor. Durumun ciddiyetini kavrayabilmiş değiller! Olayın arka bahçesinde dönen filmlerin hangi boyutta olduğunu onlarda muhakkak yakında anlayacaklardır. Burada mühim olan konu iş işten geçmeden, bugün önlem alabilmektir.

Sarıyer Spor Kulübü Camiası içinde yer alan kalpleri kararmış, beyinleri çürümüş zihniyetler, kulübümüzü terör odaklı bir siyasi partiye peşkeş çekerek, yönetim kurulunu komple DHKP/C Terör Örgütü odaklı sempatizanlara açmak istiyorlar...

Bu tehlikenin de farkında olalım ve Sarıyer Spor Kulübü'nü sinsice ele geçirmek isteyen organizatörlere geçit vermeyelim.

Lütfen... Özünde biraz olsun Sarıyerlilik duygusu barındıran ve aklı selim olan her insan bu gerçeği görür ve durup düşünür?

Sarıyerliler olarak şöyle düşünmeliyiz "Başkan Saffet Akkoyun 'bırakıyorum' diyerek genel kurul kararı alıyor. Fakat 400 bine yakın nüfusa sahip olan Sarıyer'den bir tane aday bile çıkmıyor!

O zaman başkanımızın değerini bilelim. Bize sunduğu maddi-manevi destekten dolayı şükranlarımızı bir kez daha gösterelim. Allah Korusun; demek ki Saffet Akkkoyun bugün bıraksa, 2 yıl sonra amatör ligde mücadele edeceğiz" diyerek bu gerçekle yüzleşmek her Sarıyerli'nin boynunun borcudur.

Sarıyer halkının %90'ı bu gerçeğin farkında ve gerek sosyal medyada gerekse sokaklarda Saffet Akkoyun'un devam etmesi yönünde yoğun bir istek sergiliyorlar.

Sarıyer Spor Kulübü'ne sunduğu devasa hizmetler nedeniyle başta sağlık olmak üzere; işinden, ailesinden, çok sevdiği torunlarından, arkadaşlarından feragat eden ve her şeyini Sarıyer'e adayan Başkan Saffet Akkoyun'dan bir dönem daha bizi bırakmaması için rica ediyorum. Bu kadar fedakârlık yapan bir insandan, bunu bir kez daha isteme hakkımız nedir diye düşünüyorum da gerçekten sözler boğazıma düğümleniyor.

Ancak Saffet Akkoyun gerçekten koca yürekli bir insandır.

Sarıyer Spor Kulübü'nü sahipsiz bırakmayacağını düşünüyorum.

Kaldı ki DHKP/C Terör Örgütü sempatizanlarını kulübün içine sokmak için plan üstüne plan kuranlara asla bırakmayacaktır.