Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer sahilinde denize düşen genç boğuldu
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer sahilinde denize düşen genç boğuldu

Sarıyer sahilinde denize düşen genç boğuldu
Sarıyer sahilinde arkadaşıyla gezintiye çıkan bir kişi, dengesini kaybederek denize düştü. Yüzme bilmeyen genç kurtarılamadı.
13.11.2013 / 11:20


Sarıyer sahilinde arkadaşıyla gezintiye çıkan bir kişi, dengesini kaybederek denize düştü. Yüzme bilmeyen genç kurtarılamadı.

Olay 23.30'da Sarıyer sahilde meydana geldi. İddiaya göre, arkadaşıyla sahilde yürüyen 22 yaşındaki Osman Kurt dengesini kaybederek denize düştü. Yüzme bilmeyen genç kıyıya çıkamadı. Bunun üzerine çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları Kurt'u kurtarmaya yetmeyince, olay yerine Sahil Güvenlik ekipleri çağrıldı. Sahil Güvenlik ekiplerinin ve çevredeki vatandaşların çalışması sonucu Kurt denizden çıkarıldı. Sağlık ekipleri ilk incelemesinde Kurt'un öldüğünü belirleyerek olay yerinden ayrıldı.

Cesedi Ölmedi Diye Hastaneye Götürdüler

Osman Kurt'un yaşadığını iddia eden yakınları, cesedi sahil güvenlik botundan almak istedi. Kurt'un yakınları bir süre uğraş verdikten sonra cesedi kıyıya karga tulumba taşıyarak bir otomobille bindirdi ve Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne götürdü. Kurt'un hastanede yapılan incelemede de Kurt'un olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Kurt'un yakınları hastane önünde sinir krizi geçirdi."PIRIL PIRIL BİR GENÇ HAYATINI KAYBETTİ"

Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, "İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle buraya korkululk yapılması için bir kaç kez resmi temasta bulunduk. Dilekçe de verdik ama sonuç alamadık. Onlar kaldırımın çok geniş olduğu gerekçesiyle gözardı etti. Önceden buralarda basamaklar vardı, düşen orada tutunuyordu. Şimdi böyle bir şey de yok. Pırıl pırıl bir genç hayatını kaybetti" diye konuştu.