Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL'DEN </br>30 AĞUSTOS </br>ZAFER BAYRAMI MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL'DEN
30 AĞUSTOS
ZAFER BAYRAMI MESAJI...

HAKAN ŞENGÜL'DEN </br>30 AĞUSTOS </br>ZAFER BAYRAMI MESAJI...
İş ve futbol dünyasının tanınmış saygın isimlerinden Hakan Şengül 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı paylaştı...
30.08.2021 / 09:50


İş ve futbol dünyasının tanınmış saygın isimlerinden Hakan Şengül 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı paylaştı...

HAKAN ŞENGÜL:

Tarihi zaferlerle dolu aziz milletimizin kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle, şanlı ordumuzla birlikte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı Büyük Zaferin 99. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos, bizlere millet bilinciyle, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşçe, inançla ve kararlılıkla yürüdüğümüzde, önümüzde hiçbir engelin duramayacağını göstermiştir.

30 Ağustos Zaferiyle, düşman Anadolu’dan temizlenmiş, bağımsızlık ve özgürlüğünden taviz vermeyecek bir millete de bu topraklar sonsuza kadar yurt olmuştur.

Tarih boyunca, gücünü birlik, beraberlik ve kardeşliğinden alan milletimizin sahip olduğu mukaddes değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenme anlayışı ve Büyük Taarruz Ruhu, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız badireleri aşmamızda en büyük güvencemiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu günlere ulaşmamızda canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Şanlı ordumuzun ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.