Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN'DAN </br>30 AĞUSTOS </br>ZAFER BAYRAMI MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN'DAN
30 AĞUSTOS
ZAFER BAYRAMI MESAJI...

SERKAN TORUN'DAN </br>30 AĞUSTOS </br>ZAFER BAYRAMI MESAJI...
Sarıyer'in sevilen saygıdeğer isimlerinden, iş insanı Serkan Torun, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı...
30.08.2021 / 09:42


Sarıyer'in sevilen saygıdeğer isimlerinden, iş insanı Serkan Torun, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı...

SERKAN TORUN:

Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği, Anadolu’nun ebedi yurdumuz olarak bir kez daha tescillendiği büyük zaferimizin 99’uncu yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunu müjdeleyen ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’ tarihimize damgasını vurmuş eşsiz bir kahramanlık örneğidir. 26 Ağustos 1922 günü başlayan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 30 Ağustos tarihinde kesin zaferle sonuçlanmasının ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ordular, ilk hedefiniz Akdeniz’dir. İleri!’ emriyle düşmanın ayak izleri vatan topraklarından silinmiş ve Türk Milleti bağımsızlığından ödün vermeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

Milletimiz, bu zafer ile ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, zor koşullara ve imkânsızlıklara rağmen hiçbir şekilde vatanın bölünmez bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini; millî birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar hür ve bağımsız bir şekilde yaşayacağını ispat etmiştir.

Bu zaferi bizlere armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ve canları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!