Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MEMLEKET PARTİSİ SARIYER'DE DE </br>GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MEMLEKET PARTİSİ SARIYER'DE DE
GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!!!

MEMLEKET PARTİSİ SARIYER'DE DE </br>GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!!!
Memleket Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deniz, yaşanan süreci ve son durumu gazetemize değerlendirdi. Usta siyasetçi, Memleket Partisi'nin tüm yurttaşlar için 'UMUT' olduğunu söyledi.
01.06.2021 / 12:34


Muharrem İnce'nin Memleket Hareketi olarak başlattığı, ardından siyasi bir oluşumla Memleket Partisi olarak yola devam ettiği dev kitlenin ayak sesleri gümbür gümbür gelmeye devam ediyor.

Memleket Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deniz, yaşanan süreci ve son durumu gazetemize değerlendirdi. Usta siyasetçi, Memleket Partisi'nin tüm yurttaşlar için 'UMUT' olduğunu söyledi.
MEHMET DENİZ:

Memleket Partisi olarak çok hızlı bir şekilde Türkiye'nin tüm illerinde örgütlenme çalışmaları kapsamında hedeflerimize yönelik startı vermiş bulunuyoruz.

70'e yakın ilimizde ilçe yapılanmalarımız ile büyük bir ivme yakaladık. Bununla birlikte tüm kamuoyunun bildiği üzere İstanbul İl Başkanımız atandı. Ertuğrul Gülsever başkanımız ile İstanbul'da halk odaklı çok güzel çalışmalara imza atacağız.

Çok yakın zaman içinde tüm İstanbul'da ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulları görevlerinin başına geçecekler.

Üye kayıtlarımızın oluşmasının ardından Ağustos ayı itibariyle de Türkiye'nin genelinde genel kurullar yaparak başkan ve yönetim kurullarımızın üyelerimiz tarafından seçilmesini sağlayacağız.

Memleket kadroları memleketi yönetmek için cansiparane bir şekilde ve tüm heyecanıyla, tabir-i caizse bir asker edasıyla yola çıkmış bulunuyor.

Memleket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi'nin küskünleri partisi değil tüm Türkiye'nin partisi olduğunu kısa zaman içinde herkese gösterecektir.

CHP'ye saygımız sonsuz. Ancak bize sadece CHP'nin tabanından değil, aynı zamanda AK Parti'den, MHP'den, İYİ Parti'den ve diğer partilerden de ciddi katılımlar sağlanıyor.

Hangi partiden olursa olsun memleket sevdası ile bize katılmak isteyen tüm yurttaşlarımızın başımızın üstünde yeri vardır.

Şuan partimize öyle yüksek katılımlar mevcut ki, halkımız sıraya girmiş durumda. Üye formlarımızı tamamlayınca olağanüstü bir katılım gerçekleşeceğinin haberini şimdiden verebilirim.
Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce henüz sokağa inmemesine ve teşkilat olarak henüz siyasi çalışmalara başlamamış olmamıza rağmen halkımızın bize fevkalade destek verdiğini görüyoruz.

Belirtmekte fayda var; Şunun altını özellikle çizmek istiyorum.

Yaklaşık 4 ay sonra Memleket Partisi çok daha farklı bir noktada olacaktır. Memleket için bir araya gelmiş vatan sevdalısı insanların kurduğu bu parti, halkımızın teveccühüne mazhar olan bir oluşum ile Türkiye'ye hizmet yolunda gerçekçi ve sağlam bir manifesto ortaya koyacaktır.

Sarıyer'de de müthiş sayıda bir insan topluluğu bize desteklerini sunuyor ve partimize katılımlarını yüksek oranda gösteriyorlar.

Bizde halkımızın bu ilgi ve alâkasına kayıtsız kalmayacak ve Memleketimiz için sağlık, eğitim, ekonomi ve kültürel başta olmak üzere tüm adımları en hızlı ve en doğru şekilde hayırlısıyla atacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.