Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - RİZELİLERE HAKARET EDEN </br>CAN ATAKLI'YA </br>BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>ÇOK SERT YANIT GELDİ!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

RİZELİLERE HAKARET EDEN
CAN ATAKLI'YA
BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
ÇOK SERT YANIT GELDİ!!!

RİZELİLERE HAKARET EDEN </br>CAN ATAKLI'YA </br>BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>ÇOK SERT YANIT GELDİ!!!
Gazeteci Can Ataklı'nın Rize halkı için sarfettiği ağır hakaret ve tehditlere tepkiler çığ gibi yükseliyor. Ataklı'ya bir tepkide Sarıyer'den geldi.
23.05.2021 / 12:46


Gazeteci Can Ataklı'nın Rize halkı için sarfettiği ağır hakaret ve tehditlere tepkiler çığ gibi yükseliyor. Ataklı'ya bir tepkide Sarıyer'den geldi.Aslen Rizeli olan ve gerek Rize'nin gerekse Sarıyer'in önde gelen ve sevilen iş insanlarından biri konumunda bulunan Başar Biberoğlu, Can Ataklı'nın Rizelileri hedef alan sözlerine çok sert karşılık verdi.


Başar Biberoğlu yayınladığı mesajda şu sözleri dile getirdi...

BAŞAR BİBEROĞLU:

21. 05. 2021 tarihinde Tele 1 ekranlarında 'Güne Başlıyor' programında, İyi Parti Genel Başkanının Rize ziyaretinde yaşanan olayları bahane eden Can Ataklı, bünyesinde bizlere yönelik biriktirdiği ve Kötülükler üzerine kurgulanmış kin, hakaret, tehdit ve aşağılık içeren alçak sözlerle Rizelilere terbiyesizlik yapma cüretini göstermiştir.

Rize üzerinden Türkiye'de kaos yaratarak ve ötekileştirme politisanın en bariz örneğini sergileyerek gündeme gelmeye çalışan tetikçi gazeteci Can Ataklı bu ülke topraklarında fitne bozgunculuğu yapacak kadar haddini aşmış bulunmaktadır.

Kaostan beslenen Can Ataklı ve tüm bu zihniyetlere en güzel cevabı muhakkak 'Yüce Türk Milleti ve Yüce Türk Adaleti' verecektir.

Bununla beraber, Rizeli tüm sivil toplum kuruluşlarının; Can Ataklı'nın seviyesiz, çirkin hakaretlerini ve tehditlerini kamu vicdanına havale ettiğini bir kez daha hatırlıyor, 6112 sayılı RTÜK kanunun 8. maddesine göre Can Ataklı'nın nefret suçu işlediğine yönelik hukuki girişimlerin ivedilikle atılacağına olan inancımın tam olduğunu bildiriyorum.