Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SEDAT PEKER'İN ATTIĞI BOMBALARDAN </br>BİRİ SARIYER'E DÜŞTÜ! </br>NEVZAT KAYA AĞIR YARALI!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAT PEKER'İN ATTIĞI BOMBALARDAN
BİRİ SARIYER'E DÜŞTÜ!
NEVZAT KAYA AĞIR YARALI!!!

SEDAT PEKER'İN ATTIĞI BOMBALARDAN </br>BİRİ SARIYER'E DÜŞTÜ! </br>NEVZAT KAYA AĞIR YARALI!!!
Yeniköy Motors sahibi Nevzat Kaya, Sedat Peker'in iddiaları karşısında ne cevap verecek?
22.05.2021 / 22:41


Yeniköy Motors sahibi Nevzat Kaya, Sedat Peker'in iddiaları karşısında ne cevap verecek?

Ortada çok ciddi iddialar var!

Özellikle son bir ayda Türkiye'nin ciddi şekilde konuştuğu Sedat Peker videoları her yerde olduğu gibi Sarıyer'de de atom bombası etkisi yarattı.

Sedat Peker'in Nevzat Kaya'yı zor durumda bırakan iddialarını noktası virgülüne yayınlıyoruz...SEDAT PEKER:

Geldik bir daha Sülü. Aslan Sülü. Yav bu dünyanın en büyük uyuşturucu operasyonu diye bir operasyon yaptın ya 1.5 sene falan önce gazetelerde herkesi inandırdınız lüks arabalarını falan gösterip. Lan dünyanın en büyük uyuşturucu operasyonunda yarım kilo uyuşturucu olmaz mı? Nerede bu uyuşturucu? Allah aşkına dinleyin sayın savcılar delilleriyle anlatacağım. O operasyonda Nevzat Kaya diye şahıs var. Yeniköy Motors’un sahibi.

Operasyondan 10 gün öncesine kadar kendi bindiği arabada Süleyman Soylu’nun oğlunun ihtisaslı plakası var.

Yani Emniyet’ten oradan buradan geçer. Yani İçişleri Bakanı’nın ailesine ait görünüyor plaka. Durdurulmaz.

Ayrıcalık da benim gibi. Ben de öyle ayrıcalıklıydım. Şimdi küstüm benim ayrıcalıklarımı aldılar ellerimden. Küstüm ben onlara.

Operasyondan 10 gün önce gidiyor, Engin oğlum böyle böyle büyük bir operasyon olacak, bu ihtisası iptal etmemiz lazım. Tamam. Tarihine bakın operasyondan kaç gün önce?O Yeniköy Motors’un sahibi Nevzat Kaya’nın kullandığı araç plakasının ihtisası iptal edildi. 10 gün önce. İki; telefon irtibatları Engin’le ne zaman kesildi? 10 gün önce.

Engin buna diyor ki, 5 milyon dolar verirsen seni bu dosyanın içinden çıkarabiliriz. O da "Kardeşim ben onlara iki araba sattım niye para vereyim" diyor. Anlamıyor ki, tamam diyor. Operasyon oluyor bunu da alıyorlar. Bu cezaevinde, sonra karısı Engin’i arıyor. Ailece görüşüyorlar.

Tabii bunlar dostlarına yapar en güzel özellikleri... Biz onu çok severiz, lak boğ! Bu aslında Abdullah Öcalan’ın taktiğidir. Bunlar nereden öğrendi!"