Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HULUSİ DERİCİ'DEN 19 MAYIS MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HULUSİ DERİCİ'DEN 19 MAYIS MESAJI

HULUSİ DERİCİ'DEN 19 MAYIS MESAJI
Hulusi Derici, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
19.05.2021 / 13:08


Spora ve sporcuya verdiği destek ve sunduğu hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Sarıyer Spor Kulübü'nün Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Derici, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sevilen yönetici mesajında şu sözlere yer verdi...

HULUSİ DERİCİ:

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan başlattığı özgürlük hareketi, tüm yurda yayılmış, milletimizin azim ve kararlılıkla birleşerek giriştiği milli mücadele sonucunda zaferle taçlandırılmıştır.

Bağımsızlığını kazanan bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak olanlar ise şüphesiz gençlerden başkası değildir.

“Bütün ümidim gençliktedir” diyen Atatürk, milli mücadele günlerinin başlangıcı olan ve bu nedenle sorumluluğu da çok büyük olan 19 Mayıs’ı gençlere armağan etmiştir.

Çünkü yarını, geleceği inşa edecek olan gençlerdir ve unutulmamalıdır ki aydınlık bir gelecek için de gençlerimizin bugünkü yollarına çağdaş bir eğitimle, bilimle, sanatla, sporla ışık tutulması hepimiz için önemli bir vazifedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Atatürk devrimlerinin yılmaz bekçileri olan gençlerimizin ve tüm Sarıyer halkının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, 102 yıldır izinden şaşmadığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm mücadele arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”