Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>19 MAYIS MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
19 MAYIS MESAJI

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>19 MAYIS MESAJI
Ali Büyükasar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
19.05.2021 / 11:20


Spor ve siyaset dünyasının başarılı isimlerinden Ali Büyükasar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

Büyükasar mesajında şunları ifade etti:

Bugün hep birlikte aydın, özgür, demokratik ve bağımsız Türkiye'nin ilk adımının atıldığı Samsun'dan başlayan yürüyüşün 102. yıldönümünü kutluyoruz.

Milletimizin özgür ve bağımsız yaşama iradesinin simgesi olan o ilk adımı her gün katlanarak artan inançla içimizde taşıyoruz.

Bundan 102 yıl önce vatanın çaresizliğine yapılan itiraz, Türk milletinin umutlarını yeşertti ve ardından verilen kurtuluş mücadelesi bizi bugünlere getirdi.

Özgürlük ve bağımsızlıktan vazgeçmeyen milletimizin bu mücadelesi tarihe geçti ve 19 Mayıs tarihi halkımızın özgür ve bağımsız yaşama iradesinin simgesi haline geldi.

Milletimizin, özellikle de bu bayramın sahibi gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum; bağımsızlığın bayramı kutlu olsun.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarını ve kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.