Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SAFFET AKKOYUN'DAN </br>BAYRAM MESAJI...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAFFET AKKOYUN'DAN
BAYRAM MESAJI...

SAFFET AKKOYUN'DAN </br>BAYRAM MESAJI...
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
12.05.2021 / 22:33


Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Mübarek Ramazan ayının ardından gelen bayramın ülkemize birlik, beraberlik duygularıyla kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim” diyerek sözlerine başlayan Başkan Safffet Akkoyun mesajına şöyle devam etti...

SAFFET AKKOYUN:

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını ülkemiz ve tüm Müslüman âlemi olarak idrak ettik. Hepimiz milletçe, iyilik ve güzelliklerin yaşandığı, kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşamaktayız.

Bu sene de geçtiğimiz yıl olduğu gibi yaşanılan pandemiden dolayı evlerimizde, sevdiklerimizden uzakta bayramı kutlayacağız.

Ancak bu zor zamanların geçip güzel günlerin geleceğine ve yine yan yana kutladığımız bayramlara kavuşacağımıza can-ı gönülden inanmalıyız.

Bugüne kadar karşılaştığımız sorunların üstesinden birlik ve beraberlik içerisinde gelmeyi nasıl başardıysak, yaşadığımız bu sıkıntılı günleri de yine birlik, beraberlik ve dayanışma içinde atlatacağız.

Milli ve manevi değerlerimiz ışığında hep birlikte Türkiye olup, daha başarılı bir şekilde ülkemizin önünü açacak ve hedeflerimize de bu kardeşlik ruhu ile ulaşacağız.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta Sarıyerli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm müslüman kardeşlerimize hayırlar getirmesini diliyor, dünyanın pek çok yerinde yaşanan zulümlerin, insanlık suçlarının son bulmasını bir kez daha rabbimden diliyorum