Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ZAMAN'DAN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Ali Rıza Zaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
11.05.2021 / 00:53


Sarıyer'in Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

ALİ RIZA ZAMAN:

İnancımızda ve kültürümüzde apayrı bir yeri ve önemi olan barış, kardeşlik ve sevgi duygularının yardımlaşma ve paylaşma hasletleri ile harmanlandığı bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yılda bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde yaşanan salgın nedeniyle sonraki bayramları ve hayatımızı toplum ve birey olarak sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmemiz için bu bayramı evlerimizde geçirmemiz büyük önem arz etmektedir.

Ancak sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmak zorunda kaldığı bu bayramı başta aile büyüklerimiz, akraba, dost ve komşularımız ile millet ve vatan olarak çok şey borçlu olduğumuz şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere sevdiklerimize yapacağımız sıcak bir telefon araması ile onlara madden uzak olsak da manen çok yakın olduğumuzu hissettirerek geçirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; bugüne kadar salgın kapsamında alınan tedbirleri büyük bir sabır ve anlayışla yerine getiren Sarıyerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyor, kıymetli Sarıyerlilerin, milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.