Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - EKREM HOCA İŞİN ÇOK ZOR! </br>BU RUHSUZ, LAUBALİ FUTBOLCULAR İLE </br>BU LİG BİTMEZ!!!
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan LGBTİ cevabı
MİLYONLUK YÜZSÜZLÜK
Cuntacılığa özenip milli iradeyi hedef alan amiral eskilerine çok sert tepki: O Türkiye eskide kaldı, haddinizi bilin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EKREM HOCA İŞİN ÇOK ZOR!
BU RUHSUZ, LAUBALİ FUTBOLCULAR İLE
BU LİG BİTMEZ!!!

EKREM HOCA İŞİN ÇOK ZOR! </br>BU RUHSUZ, LAUBALİ FUTBOLCULAR İLE </br>BU LİG BİTMEZ!!!
Deneyimli Teknik Direktör Ekrem Al ile ilk Müsabakasına çıkan Sarıyer, bir kez daha hayal kırıklığı yarattı.
24.02.2021 / 16:50


2. Lig Beyaz Grup 25. Hafta Müsabakasında Sarıyer, Ankara Demirspor'a 1-0 mağlup oldu.

Deneyimli Teknik Direktör Ekrem Al ile ilk Müsabakasına çıkan Sarıyer, bir kez daha hayal kırıklığı yarattı.

Play-Off hattı için oldukça önem arz eden maçta beyaz martıların tek pozisyonu 13. Dakikada kazandıkları penaltıydı. Topun başına geçen Furkan meşin yuvarlağı kaleciye nişanladı.

Bu dakikadan itibaren organize hiçbir atak pozisyonu elde edemeyen Sarıyer sürekli olarak oyunu soğutmak ve maçın temposunu düşürmek için gayret gösterdi.

33. Dakikada Ankara Demirspor'un bir topunun da direkten döndüğünü belirtelim.

Sarıyerli futbolcuların sahada sergiledikleri ciddiyetten uzak, laubali oyun anlayışı ise birçok basit pas hatasını beraberinde getirdi.

Topun oyunda kaldığı sürenin ortalamasını hesaba kattığımızda kalitenin ve futbol seyir zevkinin minimum düzeyde kaldığını da notlarımız arasına almış bulunuyoruz.

Orta saha mücadelesinin yoğun olduğu, ofansif anlamda ise vasatı aşamayan iki takımın sergilediği tatsız tuzsuz maçın tek golü duran toptan geldi.

Müsabakanın 81. Dakikasında Ankara Demirspor'un kullandığı korner atışında, savunmanın adam paylaşım hatasına bir de kaleci Ali'nin hatalı çıkışı eklenince Sarıyer topu ağlarında gördü.

Ankara Demirspor'u bu kadar kötü bir gününde yakalayan Sarıyer, bu şansı elinin tersiyle iterek rakibinin puan ikramını geri çevirmiş oldu.

Son 8 haftada 18 puan kaybeden Sarıyer'de korkunç düşüş engellenemiyor.

Lig sıralamasında iki maçları eksik 8. Kocaelispor ve 9. Afyonspor'un üstünde 7. Sırada yer alan Beyaz martılar her geçen hafta kan kaybetmeye ve Play-Off hattından uzaklaşmaya devam ediyor.