Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - TERÖR ÖRGÜTLERİNİN MAŞASI AHLAKSIZ MEDYA'DAN 'YEMEK SEPETİ'NE İFTİRA HABERLER...
Ev, araba, iş yeri, dükkan satışında faizsiz dönem! Yasa değişiyor...
Sarıyer'de uyuşturucu serasına çevrilen lüks dairelere baskın
Sarıyer’de iş adamına silahlı saldırı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TERÖR ÖRGÜTLERİNİN MAŞASI AHLAKSIZ MEDYA'DAN 'YEMEK SEPETİ'NE İFTİRA HABERLER...

TERÖR ÖRGÜTLERİNİN MAŞASI AHLAKSIZ MEDYA'DAN 'YEMEK SEPETİ'NE İFTİRA HABERLER...
Türkiye'de yarattığı istihdam sayesinde toplam 50 bine yakın vatandaşımıza iş imkanı sağlayan 'Yemek Sepeti'ne PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin propagandasını yapan medya tarafından iftira haberler düzenleniyor.
22.02.2021 / 23:20


Türkiye'de yarattığı istihdam sayesinde toplam 50 bine yakın vatandaşımıza iş imkanı sağlayan 'Yemek Sepeti'ne PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin propagandasını yapan medya tarafından iftira haberler düzenleniyor.

'Yemek Sepeti'nin' kalibresinde ve potansiyelinde olmayan fakat aynı sektör de yer alan rakipleri tarafından organize edilen ve ahlaksız medya tarafından haberleştirilen iftira kampanyaları bu kadarına da pes dedirtti.

İşte o alçak iftiralar...

"Yemek Sepeti kar yağışının ardından kaza yapan işçilere tamir masrafını ödetti"

"Zorla 11 saat mesai yaptırıyorlar, yemekleri ayakta yiyoruz”

“Motora zarar gelince ücretini bizden kesiyorlar” Şeklinde gerçekle hiçbir bağlantısı olmayan, yalan ve mesnetsiz ifadeler kullanan kişilerin 'Yemek Sepeti'ni itibarsızlaştırmak için rakipleri tarafından para karşılığı ile tutulan tetikçiler olduğu" öğrenildi.


Yemek Sepeti Yönetim Kurulu'nun en hassas noktasının 'işçi hakkı' olduğunu Türkiye'de bilmeyen yoktur.

Yemek Sepeti'nde çalışan emekçilerin tüm hakları 'alın terleri' kurumadan teslim edilirken, buna rağmen aksi yönde ve akıl almaz, deli saçması iftiralardan medet uman kalpleri kararmış zihniyetler; kazdıkları kuyuya her daim kendileri düşmekten kurtulamayacaklar Allah'ın izniyle.

YEMEK SEPETİ TÜRKİYE'DE 50 BİN VATANDAŞIMIZA İSTİHDAM YARATIYOR...

Yemek Sepeti'ne üye restoranların sadece Yemeksepeti siparişleri için yaklaşık 50 bine yakın kişiyi istihdam etmesi ve ekosistemde hep birlikte Türkiye ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlıyor olması 'Türkiye'nin büyümesini istemeyen kriptoların işine gelmiyor'!!!

Yemek Sepeti'nin ülkemize sunduğu bu devasa hizmet, Türkiye'nin girişimlerini ve gelişimini yavaşlatmak isteyen iç ve dış mihrakları hain planlara yönlendirdiğini net olarak gözlemlemekteyiz.

İstihdam düşmanları bu yolda her türlü çirkin ve ahlaksızlığı maalesef mübah sayıyorlar...

Sektöründe Türkiye'nin uzak ara en güvenilir şirketi pozisyonunda yer alan ve milyonlarca vatandaşın kolaylıkla faydalandığı büyük bir hizmet ağı olan 'Yemek sepeti'ne yönelik yapılan bu algı operasyonlarına karşı vatandaşların da özellikle sosyal medyadan ciddi tepki gösterdiklerini belirtmeliyiz.

Vatandaşlarımızın 'Yemek Sepeti'ne karşı yapılmak istenen 'her ne ise' hepsinin farkında olduğunu dile getirmemizde fayda var.

Ülkemizde Yemek Sepeti'ne olağanüstü güven ve sevgi duyuluyor.

Öyle ki; Değerler kolay yetişmiyor.

Ülkemiz ve Milletimiz için gecesini gündüzüne katan ve her daim milli değerlerimizi ön planda tutan 'Yemek Sepeti'nin vefalı tüm çalışanları iftira ve algı operasyonları değil, vefayı ve kesinlikle alkışı hak ediyor.

Özellikle hepimizin pandemi nedeniyle evde olduğu son 1 yıllık süreçte...

Emekleriniz, Alın Teriniz ve Tüm Hizmetleriniz için 'Teşekkürler Yemeksepeti' İYİ Kİ VARSINIZ...