Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN İSTİFA ETTİ!!!
Ev, araba, iş yeri, dükkan satışında faizsiz dönem! Yasa değişiyor...
Sarıyer'de uyuşturucu serasına çevrilen lüks dairelere baskın
Sarıyer’de iş adamına silahlı saldırı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN İSTİFA ETTİ!!!

SERKAN TORUN İSTİFA ETTİ!!!
Sarıyer'de sıcak gelişmeler ardı ardına patlıyor. Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun istifa etti.
19.02.2021 / 11:30


Sarıyer'de sıcak gelişmeler ardı ardına patlıyor. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım'ın görevine son verilmesinin ardından ışık hızıyla Ekrem Al ile anlaşan lacivert beyazlı kulüpte bir bomba haber daha netleşti.

Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun istifa etti.

Çok uzun yıllardır aralıklarla Sarıyer'de yöneticilik yapan deneyimli futbol adamı, alınan kötü neticelerin ardından teknik direktör Ahmet Yıldırım'ın gönderilmesi sonrası istifasını açıkladı.

Kendi sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyuran başarılı yöneticinin ayrılığı büyük şok etkisi yarattı.

SARIYER CAMİASININ ÖNDE GELENLERİ
TAVSİYE EDİYOR!!!

Serkan Torun'un genel kaptanlığı bırakmasının ardından bu göreve gelecek isim şimdiden merak konusu oldu.

Sarıyer camiasının önde gelen otoriter isimleri ise aralarında yaptıkları istişarelerde, Başkan Saffet Akkoyun'a güvendiklerini ve sezon sonuna kadar genel kaptanlık görevinin hiçbir yöneticiye sunulmamasının en doğru karar olacağı görüşünde hem fikir oldukları bildirildi. 

Genel Kaptanlık görevini almak isteyen yöneticiler arasında istenmeyen bir kibir ve ego savaşına müsaade edilmemesi ortak görüş olarak sunuluyor. 

Sezon sonuna kadar tecrübeli kulüp müdürü Şeref Ayer ile müsabakalara çıkılması ve kesinlikle Mayıs ayında yönetim kadrosunda ciddi önemli değişiklikler yapılması kaçınılmaz bir gerçek olarak belirtiliyor.

Ligde henüz hiçbir şeyin kaybedilmediği bu zaman dilimi ise sükunet ve tecrübe ile kaos ortamı yaratılmadan atlatılmalıdır.

Play-Off mücadelesi veren Sarıyer'de huzurlu, sağlıklı çalışma ortamının yeni teknik direktör Ekrem Al ile ivedilikle sağlanması tüm Sarıyer sevdalısı taraftarların ortak beklentisi olarak dikkate alınmalıdır.