Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN </br>YÜREKLERE SU SERPTİ... </br>LİGİN FİNALİNDE </br>NEREDE OLDUĞUMUZU </br>HERKES GÖRECEK!!!
Ev, araba, iş yeri, dükkan satışında faizsiz dönem! Yasa değişiyor...
Sarıyer'de uyuşturucu serasına çevrilen lüks dairelere baskın
Sarıyer’de iş adamına silahlı saldırı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN
YÜREKLERE SU SERPTİ...
LİGİN FİNALİNDE
NEREDE OLDUĞUMUZU
HERKES GÖRECEK!!!

SERKAN TORUN </br>YÜREKLERE SU SERPTİ...  </br>LİGİN FİNALİNDE </br>NEREDE OLDUĞUMUZU </br>HERKES GÖRECEK!!!
Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun'dan, Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'e özel açıklamalar...
17.02.2021 / 12:55


Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Torun'dan, Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'e özel açıklamalar...

Ligde oynadığı 22 müsabakada 10 galibiyet, 9 beraberlik, 3 mağlubiyet ile topladığı 39 puanla bir maçları eksik 38 puanlı Erzincanspor ve Kocaelispor'un üstünde 3. Sırada yer alan Sarıyer yeniden beyaz bir sayfa açmak istiyor.

Takımın başarılı yöneticisi Serkan Torun'dan tüm Sarıyerlilere umut dolu sözler geldi...

Serkan Torun, Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'e yaptığı özel açıklamalarda "play-off'un en iddialı ekiplerinden biri olmaya devam ediyoruz. Önümüzde çok uzun bir maraton var. Sarıyer Bitti Demeden Bu Lig Bitmeyecek" dedi...

SERKAN TORUN:

Ligde 22 haftayı geride bıraktık. Başkanımız Saffet Akkoyun'un önderliğinde birçok engeli aşarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sahada sergilediğimiz futbol ve mücadele ile bu süreçte göstermiş olduğumuz performansın dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum.

Teknik Direktörümüz Ahmet Yıldırım ve ekibi ile tüm futbolcularımız sezon sonu ulaşacağımız şampiyonluğa olan inançlarını her daim canlı ve diri tutuyor ve bu hedef kapsamında olağanüstü bir tempo ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ligimiz gerçekten denk takımların bir araya geldiği ve hırsın, azmin doruğa çıktığı bir lig olarak gözüküyor.

Biz Sarıyer olarak belli bir sistemi ve oyun düzenini kurmuş unsurlar ile sahada yer alıyoruz.

Defansımız, orta sahamız ve hücum hattımız ile kompakt oyun tarzını benimsemiş bir anlayışa sahibiz.

Takımımız genel anlamda moral ve motivasyonu yüksek olduğu zamanlarda gösterdi ki, Play-Off'un en güçlü adaylarından biriyiz.

Ligin uzun bir maraton olduğunu ve bu köprünün altından daha çoook sular geçeceğini aklımızdan çıkarmayalım.

Sarıyer olarak tek hedefimiz bugünkü pozisyonumuzla beraber ligin finalinde nerede olduğumuzdur!

Ben Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı olarak teknik ekibimize ve futbolcularımıza sonsuz güven duyuyorum.

İşlerine, mesleklerine son derece bağlı ve saygılı bir futbolcu topluluğuna sahip olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Başkanımız Sayın Saffet Akkoyun başta olmak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızın Sarıyer için verdikleri olağanüstü hizmetlerin herkes tarafından takdir ve teşekkür edilmesi gerekmektedir.

Tüm dünyanın ve Türkiye'nin pandemi döneminde yaşadığı ekonomik sıkıntılar herkes tarafından bilinmekte.

Böyle zor bir dönemde Kulübümüze sahip çıkan ve 9 yıldır maddi manevi desteklerini esirgemeyen Başkanımız ve yönetim kurulumuz büyük fedakarlıkta bulunmaktadır.

Yönetim, teknik heyet ve futbolcular ile bir bütün olarak hareket ettiğimiz sürece sportif başarının gelmesi kaçınılmaz bir gerçektir.

Yarın sahamızda Ergene Velimeşespor'u konuk edeceğiz. Rakibimiz Ergene Velimeşespor Pazar günü oynanması gereken Gümüşhanespor müsabakasının kar nedeniyle ertelenmesinden dolayı bizim maça dinlenmiş olarak çıkacak. Yoğun lig fixtüründe bu detay gerçekten çok önemli. Ligde kalma mücadelesi veren rakibimizin şiddetle puana ihtiyacı olduğunu düşünürsek, kağıt üstünde kolay gibi gözüken bu maçın kesinlikle göründüğü gibi olmadığı gerçeği ile karşı karşıya kalıyoruz.

Ligde hiçbir takım hafife alınamaz. Bunun bedeli ağır olabilir. O nedenle biz de Sarıyer olarak hiçbir rakibimizi ayırt etmeden tüm takımlara karşı aynı ciddiyet ve disiplin ile müsabakalara hazırlanıyoruz.

Yoğun kar yağışı maalesef kötü durumda olan Yusuf Ziya Öniş Stadyumu çimlerini daha da berbat bir hale getirdiğini gözlemliyoruz.

Belediye temizlik ekipleri sahayı temizlemek ve kar kütlelerini ortadan kaldırmak için yoğun çaba harcadılar. 

Karlar temizlendi fakat sahanın son durumu maalesef ciddi anlamda balçık ve bataklık gibi gözüküyor. Bu saha zemininin kuruması ve sertleşmesi halinde çok zor şartlar altında yüksek mücadele gücü ortaya çıkacaktır.

Teknik kapasitenin değil fizik gücün ön planda olacağı bir müsabaka bizi bekliyor.

Ergene Velimeşespor'u yenerek üst üste iki maçtan 6 puan çıkarmayı hedefliyoruz.

Haftaya karşı karşıya geleceğimiz Ankara Demirspor maçı öncesi bu galibiyet moral motivasyon anlamında da bize ilaç olacaktır.

Son sözlerimi taraftarlarımıza ayırmak istiyorum.

Pandemi süreci dolayısıyla taraftarlarımızın desteğinden ciddi bir süredir faydalanamıyoruz.

Bu şartlar ile pandemi kuralları tüm Türkiye'de uygulanıyor. İnşallah en kısa zamanda yeniden taraftarımıza kavuşacağımız günler gelecek.

Sarıyer taraftarını, taraftar da Sarıyer'i çok özledi...

Buradan Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, Teknik Heyet ve Futbolcularımız ile birlikte tüm taraftarlarımıza kucak dolusu sevgiler ve selamlar gönderiyoruz. Biz Büyük ve Güçlü bir Aileyiz. Fiziken olmasak da kalben birlikteyiz...