Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DOST ACI KONUŞTU! </br>ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>ÇOK SES GETİRECEK UYARILAR!!!
Ev, araba, iş yeri, dükkan satışında faizsiz dönem! Yasa değişiyor...
Sarıyer'de uyuşturucu serasına çevrilen lüks dairelere baskın
Sarıyer’de iş adamına silahlı saldırı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DOST ACI KONUŞTU!
ALİ RIZA ZAMAN'DAN
ÇOK SES GETİRECEK UYARILAR!!!

DOST ACI KONUŞTU! </br>ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>ÇOK SES GETİRECEK UYARILAR!!!
Sarıyer'in Kanaat Önderi, AK Parti'nin Sarıyer'deki etkili ismi Ali Rıza Zaman'dan çok ses getirecek açıklamalar...
24.01.2021 / 14:18


Sarıyer'in Kanaat Önderi, AK Parti'nin Sarıyer'deki etkili ismi Ali Rıza Zaman'dan çok ses getirecek açıklamalar...

Sarıyer'de siyaset üstü bir kimliğe sahip olan ve güvenilirliği ile kamuoyu tarafından ciddi itibar gören Ali Rıza Zaman, AK Parti içindeki mefaatçi gruplara dikkat çekerek sert fakat nokta atışı öz eleştiriler de bulundu...

ALİ RIZA ZAMAN:

Davaların akıbetinin liderlere bağlı olduğuna inanırım...

Gerçek ideolojinin halka ve hakka hizmet olduğunu bilirim.

Bu nokta da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülkenin yarınları için büyük bir şans olduğunu düşünen bir vatandaşım.

Eğer bugün ABD'si, AB'si, İngiliz'i, Fransız'ı, Yunan'ı, İsrail'i, Suudi'si yani topu birden Erdoğan'ı devirmek için bir mücadele içine girmişse, ülkemin Cumhurbaşkanının doğru yolda olduğuna inanır, bundan gurur duyarım...

Hele hele böylesine gayri milli bir anlayışa sahip bir muhalefet anlayışı varken iyi ki Tayyip Erdoğan var demeyi görev sayarım...

O nedenle de gördüğüm manzara nedeni ile sözümü ayrımsız 19 yıldır Tayyip Erdoğan'nın yanında yürüyen dava arkadaşlarına getiririm...

İster Külliyede olsun, ister genel merkezde, ister bakanlıklarda, İster milletvekillerinde, ister teşkilatlarda, ister bürokraside, her nerede olursa olsun 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu ülkede tek başına iktidar olmanın gururunu yaşayıp başları dik gezenleredir sözüm!!!

Hala böylesine keskin bir siyasi ortamda partinin bütün yükünü Recep Tayyip Erdoğan'ın üzerine bırakıyorsanız...

Hala nasılsa seçimleri Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kazanıyor diyerek yan gelip yatmaya devam ediyorsanız...

Hala güç zehirlenmesi yaşayıp son yerel seçimlerden ders çıkarmadan milletten kopmaya devam ediyorsanız...

Hala bütün siyasi varlıklarınızı borçlu olduğunuz Recep Tayyip Erdoğan'ı verdiği mücadelede yarınların hesabı ile yalnız bırakıyorsanız...

Hala milletin gözü önünde yaptığınız belirgin hatalarla davanın lideri Tayyip Erdoğan'a zarar vermekten bile bile geri kalmıyorsanız...

Hala kendi aranızda birlik ve beraberlik yerine sen-ben kavgası ile AK Parti'nin rakibi AK Parti'dir imajı yaratıyorsanız...

Bilin ki Deniz bitiyor!!!

Bilin ki 2023 seçimleri hiçte eski seçimlere benzemeyecek!!!

Bilin ki;

Bu kafalarınızla yarın son pişmanlık işe yaramayacak şekilde nerede o eski günler diyerek bugünleri çok ama çok arayacaksınız!!!

Bilin ki, bir daha Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere asla sahip olmayacaksınız!!!

Yarın bugünleri çok arayacaksınız!!!

Hala göremiyorsunuz...

Bir iktidar değişikliğinde Recep Tayyip Erdoğan'ın ülke sevdasını, duruşunu tarumar edecek acımasız bir muhalefet gerçeği karşınızda!

O nedenle ya kişisel ihtiraslarınızı, yanlışlarınızı, milletten kopuşunuzu bir kenara bırakıp Tayyip Erdoğan etrafında sözde değil özde kenetlenip 2023 yolunda Türkiye'nin aydınlık yarınlarının önünü tamamen açacaksınız?

Ya da Hem ülkenize hem liderinize hem de geleceğinize ihanet ederek siyasi tarihin derinliğinde kaybolup gideceksiniz!!!

Görünen köy kılavuz istemiyor...

Bilin ki..

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın rakibi sizsiniz!!!

AK Parti yönetim kadroları, bürokratları, külliye kadroları, belediye başkanları, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, bakanlıklar, teşkilatlar, vekiller sizsiniz..

Ne CHP ne İP ne de diğerleri..

Sizsiniz..

Adeta milleti Tayyip Erdoğan'dan soğutmak için var gücünüz ile çalıştığınızın farkında mısınız bilmem ama çıkın sokağa bunu net olarak görürsünüz!!!

Göremiyorsunuz çünkü milletten koptunuz...

Bugün muhalefetin en acımasız olduğu pandemi nedeni ile ekonomik sorunların yaşandığı dönemlerde dahi anketlerde AK Parti'nin oyunun Yüzde 38-40 bandında görülmesi dahi büyük başarıdır ki; bu başarı hala milletin gönlündeki Tayyip Erdoğan sevgisidir...

Kıymayın bu sevgiye..

Teslim etmeyin bu ülkeyi 2002 öncesi anlayışa..

Nankör olmayın..

Milleti dinleyin...

Çünkü kimlerin ne yaptığını, kimlerin kimlere karşı husumet beslediğini, kimlerin kimlerle kavgalı olduğunu, kimlerin neyin peşinde koştuğunu, kimlerin hangi hesabı yaptığını, kimlerin davaya göz göre göre zarar verdiğini, kimlerin kişisel ihtirasları ile partiye ve Reise ihanet ettiğini bilmiyor muyuz sandınız?

Kafanızı deve kuşu misali soktuğunuz kumdan çıkarın..

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın bu ülke için büyük bir şans olduğunu görerek bir gün dahi partisi adına makam ve mevki beklentisi olmadan Bağımsız Güçlü Türkiye ideali için karşılıksız destek veren Devlet Bahçeli'den ders alın..

Bahçeli istese bakanlıklar alamaz mı?

Bahçeli istese bürokraside en önemli yerleri alamaz mıydı?

Diyeceğim şu ki;

Sadece sizleri siyaseten var eden ve bütün siyasi kimliğinizi borçlu olduğunuz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a değil millete de, mazlumlara da ihanet ediyorsunuz!!!

Bilin ki bugünkü vurdum duymaz anlayışa son verilmez, 2023 öncesi bütün yapıda gerçek bütünleşme sağlanamaz ise hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!!!

Bugünleri çok arayacaksınız...

Böylesine güçlü bir iradeye sahip olan, milletinin başını hiçbir olayda yere eğmeyen, üzerine oynanan bütün oyunlara rağmen Bağımsız Türkiye inşa etme yolunda dev adımlar atan Erdoğan'ın değerini önce AK Partililer olarak siz bileceksiniz!!!

Kendinizi bir odaya kapatıp şöyle bir iki dakika vicdanınızla 19 yıldır sahip olduğunuz ünvanları düşünerek 2023 seçimlerini kaybettiğiniz zaman ne olacağını hesap edin..

Bilin ki bu davaya karşılıksız gönül verenler yarın "siz değil miydiniz Tayyip Erdoğan'a ihanet edenler" diyerek yüzünüze bakmayacak...

Menderesin idamına karşı duramayan o neslin nasıl büyük pişmanlık duyduğunu evlatlarının torunlarının 15 Temmuz gecesi tankların önüne çıkarak görmedik mi?

O nedenle AK Parti'de sen- ben kavgası ile makam-mevki ticareti için siyaset yapanlar, sözüm size!!!

Birbirinizin kuyusunu kazarken aslında Tayyip Erdoğan'ı arkasından hançerlediğinizin farkında değil misiniz?

Recep Tayyip Erdoğan'sız bir Türkiye ve AK Parti'yi hayal edenlerin oyununa geldiğinizin farkında değil misiniz?

Kendinize gelin!

Biraz tarihe bakın...

Son pişmanlıklar para etmemiş..

Bu sözler acı bir ders gibi değil mi?

Bilin ki tarihi okudukları zaman torunlarınız sizden hesap soracak.