Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BÜYÜKDERE'DEKİ </br>RUS KONSOLOSLUĞU'NDA </br>ŞÜPHELİ ÖLÜM!!!
Ev, araba, iş yeri, dükkan satışında faizsiz dönem! Yasa değişiyor...
Sarıyer'de uyuşturucu serasına çevrilen lüks dairelere baskın
Sarıyer’de iş adamına silahlı saldırı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BÜYÜKDERE'DEKİ
RUS KONSOLOSLUĞU'NDA
ŞÜPHELİ ÖLÜM!!!

BÜYÜKDERE'DEKİ </br>RUS KONSOLOSLUĞU'NDA </br>ŞÜPHELİ ÖLÜM!!!
Sarıyer'de bulunan Konsoloslukta meydana gelen olayda bir işçi ölü olarak bulundu.
09.01.2021 / 10:53


Sarıyer Büyükdere'de meydana gelen olayda, Rus Konsolosluğu'na ait binada bir işçi ölü olarak bulundu. İşçinin ölüm nedeni bilinmezken, kesin ölüm nedeninin belli olması için çalışmalar başladı.

İstanbul Sarıyer'de Rus Konsolosluğu'na ait binada sır dolu ölüm

Olay Rus Konsolosluğu'na ait binada meydana geldi. Elde edilen bilgiler ve iddialara göre Piyasa Caddesi üzerinde bulunan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu'nun Rus diplomatların konaklaması için kullanılan misafirhane köşkünde bir işçi ölü olarak bulundu.

Rus işçi Rus Sefarethanesi'nde ölü bulundu

AĞZINDA KANLAR GÖRÜLDÜ

Köşkün tadilatında çalışan yabancı uyruklu bir işçi, odasından çıkmayınca arkadaşları odasına girdi. Arkadaşlarının odada hareketsiz yattığını ve ağzında kan olduğu gören işçiler, durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Rus işçi Rus Sefarethanesi'nde ölü bulundu

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ismi öğrenilemeyen yabancı uyruklu kişinin öldüğünü belirledi. Polis ekipleri hemen odayı muhafaza altına alarak olay yeri inceleme polisine haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri ölen işçi üzerinde ve odasında uzun süre incelemelerde bulundu.

Rus işçi Rus Sefarethanesi'nde ölü bulundu

KESİN ÖLÜM NEDENİ BELİRLENECEK

Polisin incelemesinin ardından ceset, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polisin olayla ilgili geniş çaplı soruşturması sürüyor. 
Rus işçi Rus Sefarethanesi'nde ölü bulunduRus işçi Rus Sefarethanesi'nde ölü bulunduRus Konsolosluğu'nun misafirhane köşkü tadilatında çalışan işçi ölü bulundu  - Son Dakika Güncel Haberler