Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HULUSİ DERİCİ'DEN </br>KAMUOYUNA DUYURU!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HULUSİ DERİCİ'DEN
KAMUOYUNA DUYURU!!!

HULUSİ DERİCİ'DEN </br>KAMUOYUNA DUYURU!!!
"Sarıyer Spor Kulübü; Yönetimi, Sporcusu ve Taraftarı ile Ayrılmaz Bir Bütündür..."
16.11.2020 / 11:19


Sarıyer Spor Kulübü'nün başarılı yöneticilerinden Hulusi Derici, son günlerde sosyal medyada yer alan bir takım algı operasyonlarına karşı tüm Sarıyer'i uyanık olmaya çağırdı.

Sarıyer'e sunduğu hizmetler ile taraflı tarafsız herkesin büyük takdirini toplayan Derici, kamuoyunu bilgilendirmek adına bir yazı kaleme aldı...

HULUSİ DERİCİ:

Son günlerde ismimi de telaffuz ederek, Sarıyer taraftarı ile şahsımı karşı karşıya getirmek isteyen provokatörlerin varlığını, değerli Sarıyerliler ile paylaşmak isterim...

Kurumlarda, derneklerde veya spor kulüplerinde görev yapan başkan ve yöneticiler aldıkları sorumluluğu yerine getirirken, en önde tuttukları husus aidiyet duygusuyla (destekçilerini) taraftarlarını mutlu etmek olmalıdır.

Koltuklar daima geçicidir. Esas olan ve Baki olan Sarıyer'dir...

Sarıyer Yönetim Kurulu'nun özel olarak açmış olduğu Whatsapp grubunda söylenmiş olan bir cümleyi cımbızla tutup, çarpıtarak, maksadını farklı yöne çekerek, Sarıyer'in şanlı taraftarı ile aramızı açmaya yönelik kullanan kötü zihniyetli şeytani varlıklar hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaktır.

Covid-19 illetinden dolayı taraftarımızdan mahrum kaldığımız müsabakaların tatsızlığı ortada. Ümit ediyor ve diliyorum ki yeniden taraftarımıza kavuşacağımız, galibiyetleri hep birlikte kutlayacağımız günlere tez zamanda ulaşırız...

Sarıyer Spor Kulübü, Yönetimi, Sporcusu ve Taraftarı İle Ayrılmaz Bir Bütündür.

Sarıyer camiasının birbirine daha çok kenetlenip, birlik beraberliğini her zamankinden daha fazla göstermesi gerektiği bu zaman diliminde "suni gündem yaratarak" kulübümüz içerisinde bir huzur kaçırma stratejisi kuran iç ve dış mihraklara en güzel cevabı yine Sarıyer'in vefalı taraftarı verecektir.

Biz yöneticiler görev yaptığımız süre boyunca Sarıyer'in emekçi hizmetkarı olduğumuz gibi unutulmasın ki, Sarıyerli Hulusi Derici hayatının son nefesine kadar Sarıyer'in hizmetkarı olmaya ve cefalı Sarıyer taraftarı ile gerçek bir aile ortamı kurmaya devam edecektir.

Hiçbir güç Sarıyer değerleri üzerinden algı operasyonu yapmaya kalkmasın.

Bedeli ağır olur.

Şampiyonluğa kenetlenmemiz gereken bir süreçten geçtiğimizi hatırlatmak isterim.

İçimize fitne tohumları ekerek kaostan beslenmek isteyen virüslere karşı uyanık olmalı ve tuzağa düşmemeliyiz...

Sevginin, saygının, hoşgörünün, sağduyunun ve birlik beraberliğin zirve yaptığı bir sezon geçirmemiz dileğiyle...

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur!!!

NOT: Başkan Vekilimiz Sayın Hakan Şengül'ün babasını kaybettiğimizi büyük bir üzüntüyle öğrendik. Bu vesileyle merhuma bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, ailesine ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı temennilerimi iletiyorum...

Ayrıca Başkanımız Sayın Saffet Akkoyun'un Covid-19'a yakalandığı bilgisi dün itibariyle hepimizi derinden sarsmıştır.

Başkanımız Akkoyun çok güçlü bir insan karakterine sahiptir.

Kronik rahatsızlıkları olması dolayısıyla bir endişemiz olsa da, Başkanımız bu hastalığı İnşallah en kısa sürede bertaraf edecektir.

Kendilerine en derin kalbi duygularımla geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Allah şifa versin.