Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER ALTYAPISINDA </br>GÖREV YAPAN </br>PROFESYONEL DEZENFEKTE EKİBİNE TAM NOT!!!
Restoran ve Kafelere Formül Bulalım...
BÜYÜKDERE'DEKİ </br>RUS KONSOLOSLUĞU'NDA </br>ŞÜPHELİ ÖLÜM!!!
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER ALTYAPISINDA
GÖREV YAPAN
PROFESYONEL DEZENFEKTE EKİBİNE TAM NOT!!!

SARIYER ALTYAPISINDA </br>GÖREV YAPAN </br>PROFESYONEL DEZENFEKTE EKİBİNE TAM NOT!!!
Son günlerde ciddi artış yaşanan Covid-19 vakaları Sarıyer Spor Kulübü'nü daha geniş ve profesyonel önlemler almaya yönlendirdi.
02.11.2020 / 13:04


Sarıyer Spor Kulübü altyapı tesislerini ve tüm araç gereçleri Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel bir ekip ile koordineli ve zaman ayarlı şekilde dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor.

Son günlerde ciddi artış yaşanan Covid-19 vakaları Sarıyer Spor Kulübü'nü daha geniş ve profesyonel önlemler almaya yönlendirdi.

Sarıyer'in altyapısında futbol eğitimi alan tüm genç futbolcuların, antrenörlerin ve personelin çok daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaları için (HijyenKod) firması ile sözleşme imzalandı.

Soyunma odaları, tuvaletler, kafeterya, halı sahalar (büyük, küçük, malzemeler, toplar hepsi periyodik olarak “HijyenKod” firmasının güvencesinde dezenfekte ediliyor.

Sarıyer Spor Kulubü'nde düzenli olarak, zaman ayarlı sürekli temizlik yapılıyor.

Çocuklarını Sarıyer Spor Kulübü'ne emanet eden aileler ise uygulanan bu dezenfekte çalışmalarından oldukça memnun.

Sağlık açısından tüm önlemlerin alındığını gördüklerini ve bu nedenle gönül rahatlığıyla çocuklarını antremanlara gönderdiklerini belirten veliler, Başkan Saffet Akkoyun'a ve Altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hulusi Derici'ye teşekkürlerini ilettiler...