Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - KULÜBÜN HALI SAHA KAFETERYASI BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ...
Borsa İstanbul'un yüzde 10'u </br>Katar'ın oldu
Süleyman Soylu: Kürtler ve Aleviler </br>bu ülkenin çimentosu
BÜLENT ARINÇ İSTİFA ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KULÜBÜN HALI SAHA KAFETERYASI BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ...

KULÜBÜN  HALI SAHA KAFETERYASI  BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ...
Sarıyer'de gerek sportif gerekse idari altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
02.10.2020 / 21:05


Sarıyer'de gerek sportif gerekse idari altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Sarıyer Spor Kulübü halı saha tesisleri sil baştan yeniden dizayn ediliyor.

Çok uzun yıllardır tadilat, bakım ve yenileme çalışmaları için bekleyen halı saha kafeteryası Başkan Saffet Akoyun ve altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hulusi Derici'nin girişimleri sonucu sıfırdan yenilendi.

Sarıyer'in altyapısında bulunan U 13, 14, 15, 16, 17, 19 yaş gruplarında yer alan oyuncuların ve futbol okulunda eğitimlerini sürdüren futbolcu adaylarının ve ailelerinin rahatlıkla faydalanabileceği muhteşem bir mekan hayata geçirildi.

Halı sahayı kiralayarak sporunu gerçekleştiren Sarıyerli vatandaşlarında her hususta faydalandığı kafeterya tüm ailelerin rahatlıkla, huzur içinde keyif yapabileceği bir yerleşke haline getirildi.

Ayrıca kafeterya zengin menüsü ile dikkat çekiyor.Lezzeti yoğun kahve çeşitleri ve aroması ile fark yaratan çayların yanı sıra soğuk olarak servis edilen tüm meşrubatlar uygun fiyat seçenekleri ile Sarıyerlilerin hizmetine sunuluyor.

Tost çeşitlerini atlarsak haberimiz eksik kalır. Kafeterya yetkililerinin en iddialı olduğu konulardan biri de tostlarının kendilerine has lezzeti ile ön plana çıkıyor olması.

Müsabaka veya antrenmanı takip eden seyircilerin ve maç sonrası karnı acıkan oyuncuların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği ürünlerin başında lezzeti ile damaklarda ayrı bir tat bırakacak olan tost çeşitleri geliyor.

Yine önemle belirtmekte fayda görüyoruz.

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ve Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Derici kulübün halı saha kafeteryası için Covid-19 ile mücadele kapsamında tüm önlemleri almış durumda.Kafeterya çalışanlarının maske ve el hijyeni başta olmak üzere; çatal, bıçak ve bardak gibi gereçler 90 derecelik kaynar su da yıkanarak, her ihtimale karşı virüslerin tamamen yok olması sağlanıyor.

Ayrıca kafeteryanın iç temizliği günde en az 3 kez yapılırken, masalar ise oturan her insandan önce ve sonra olmak üzere tüm hijyen koşulları göz önünde bulundurularak dezenfekte ediliyor.

Kafeteryaya gelen vatandaşlar gerek kolonya gerekse dezenfektan ürünler ile el temizliklerini gerçekleştiriyorlar... 

Görüyoruz ki; sıcak, samimi, keyifli ve hoş sohbetlerin yaşanacağı bir mekan Sarıyer'e kazandırılmış.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak;

Başta Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ve Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Derici olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, elinize, emeğinize sağlık diyoruz...