Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HEYECAN FIRTINASI BAŞLIYOR!!!</br>BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN YENİ SEZON İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR...
ALİ DÜŞMEZ
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Erdoğan'ın cesaretli açıklamaları ülkelere uyarı oldu
KULÜBÜN  HALI SAHA KAFETERYASI  BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ...

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HEYECAN FIRTINASI BAŞLIYOR!!!
BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN YENİ SEZON İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR...

HEYECAN FIRTINASI BAŞLIYOR!!!</br>BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN YENİ SEZON İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR...
Türk Futbolunun önde gelen saygın isimlerinden biri olan Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Pazar Günü başlayacak 2. Ve 3. Lig Futbol Sezonu için önemli mesajlar verdi.
18.09.2020 / 14:36


Türk Futbolunun önde gelen saygın isimlerinden biri olan Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, yarın baslayacak 2. Ve 3. Lig Futbol Sezonu için önemli mesajlar vererek, tüm kulüpler için hayırlı olsun temennisinde bulundu.

SAFFET AKKOYUN:

Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde zor koşullarda yeni bir futbol sezonu heyecanına daha başlıyoruz.

Tüm olumsuzluklara rağmen futbol liglerimizin sevgi, saygı fair-play ve hoşgörü olgusuyla pekişeceği heyecan dolu bir gösterinin sahne almasını diliyorum.

Tüm takımlar kendi belirlediği hedeflere ulaşmak için coşkuyla yeni sezonu bekliyor.

Biz de Sarıyer Spor Kulübü olarak zirve mücadelesinde yüksek ümitler besliyor, yeni sezonun heyecanını derinden yaşıyoruz.

Gelin 2020-2021 sezonu milat olsun…

Fair Play ölmesin, dostluk kazansın…

Yeni bir sezona bu bilinçle, bu duyguyla başlayalım.

Rekabet acımasız değil rakibe saygılı olunca değerlidir.

Diliyorum ki, rakibe saygı duyan, ahlaklı futbol anlayışından ödün vermeyen, hak ararken haksızlık yapmayan, futbolun güzelliklerini öne çıkaran anlayış şampiyon olsun.

Tüm Futbol Ailesi olarak dostluk rüzgârlarının estiği bir sezonun başlangıç noktasında olduğumuza inanıyorum.

Bizler de Sarıyer camiası olarak büyük bir ailenin parçası olmanın bilinciyle Türk futboluna katkı vermeye devam edeceğiz.

Tüm kulüpler olarak geleceğe güvenle bakabilmek istiyorsak, “Maç Doksan Dakika, Dostluk Ömür Boyu” sloganını rehber edinip yapıcı mesajlar veren, sağduyulu bir futbol aklıyla ve sportmen bir anlayış ile her daim varlığımızı sürdürüyor olmalıyız.

Maç kaybetse de değerlerini asla kaybetmeyen örnek futbolcular, güzel oyuna sevdalı teknik direktörler, vereceği kararlarla adalet ve tarafsızlığın sembolü hakemler istemek hepimiz için ortak bir dilektir...

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan, gelecek nesillere önemli miraslar bırakmalıyız.

Sarıyer Spor Kulübü olarak biz de futbolun saygınlığını korumak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

İlk başlama düdüğü çalarken tüm kulüplerimiz ile birlikte futbolun içinde görev yapacak herkese başarı, mutluluk, kardeşlik ve sağlık dolu bir sezon diliyorum.

2020-2021 futbol sezonunun tüm kulüplere hayırlı olmasını, sporcuların ise ağır sakatlıklar yaşamadan bir sezon geçirmelerini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.