Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GÜZEL PARTİ </br>İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI'NA </br>SARIYERLİ YAŞAR TAŞKENT ATANDI!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜZEL PARTİ
İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI'NA
SARIYERLİ YAŞAR TAŞKENT ATANDI!!!

GÜZEL PARTİ </br>İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI'NA </br>SARIYERLİ YAŞAR TAŞKENT ATANDI!!!
Kısa zamanda büyük yol kateden Güzel Parti teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
15.09.2020 / 13:21


Romanlar, bir araya gelerek, ‘Güzel Parti’ adıyla 20 Ağustos'ta siyasi bir parti kurmuşlardı. Kısa zamanda büyük yol kateden Güzel Parti teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Partinin gelecek yapılanmasında ciddi önem taşıyan İstanbul için ise karar verildi.

Birçok ismin konuşulduğu Güzel Parti İstanbul İl Başkanlığı'na Sarıyerli Yaşar Taşkent atandı.

Çok uzun yıllardır Sarıyer Çayırbaşı Romanlar Derneği Başkanlığı'nı başarıyla yöneten Taşkent, Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut tarafından resmi olarak İstanbul İl Başkanlığı'na atandı.

Partinin ciddi bir ivme yakaladığını belirten ve büyüme yolunda önemli adımlar attıklarını vurgulayan partinin Genel Başkanı Hüseyin Akbulut konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“10 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla, uzun zamandır kurmak için çaba gösterdiğimiz Güzel Parti kurulmuştur. Partimiz daha kurulmadan önce dahi siyasi çevrelerde korku yarattığını söyleyebilirim.

Kuruluşumuzla birlikte birçok siyasi dengeler bozulmaya başlamıştır.

Her ne kadar Roman, Abdal, Dom ve Yörükler olarak partimizin kuruluşunu yapmış olsak da, partimizin kurulması ile Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlarımız partimizde görev almak için başvuruda bulunmuşlardır.

Partimiz dini, dili, ırkı ve mezhebi ne olursa olsun tüm Türkiye sevdalılarını bağrına basacaktır.

Bu arada teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. İstanbul İl Başkanlığı için Yaşar Taşkent kardeşimizi uygun gördük. Kendisiyle birlikte yol almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Vatana millete ve İstanbul'a hayırlı olsun."