Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - FUTBOLUN UTANÇ SAHASI! ORHAN KEÇELİ!!!
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FUTBOLUN UTANÇ SAHASI! ORHAN KEÇELİ!!!

FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Sarıyer ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bu kepazeliğe artık son vermeli.
13.09.2020 / 21:18


Sarıyer ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bu kepazeliğe artık son vermeli.

Sarıyer halkının isyanı büyüyor.

U 17 yaş kategorisinde hazırlık maçında Sarıyer'in Sancaktepe'yi 3-2 mağlup ettiği futbol müsabakasını takip etmek için Sarıyer'in bakımsızlıkla meşhur sahasına çıkarma yaptık.

Son yıllardır hiçbir bakım-onarım yapılmayan bu mekan maalesef sporun utanç görüntülerini içinde barındırıyor.

Orhan Keçeli Futbol Sahası uzun yıllardır harabe ve pislik içinde genç futbolcuları ağırlamaya devam ediyor.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak skandal gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.Üzüntü verici olaylardan biri de Sarıyer Spor Kulübü altyapı takımlarının müsabakalarını gerçekleştirdiği Orhan Keçeli Futbol Sahası...

Vahim durumun neresinden başlasak bilemiyoruz.Sahanın yedek kulübeleri resmen dökülüyor.

Her yeri kırılmış, patlamış vaziyette.

Ayrıca kırılan camekanlar ise futbolcular için kesik yaralanmalarına davetiye çıkartıyor...

Tesisin soyunma odalarında ise bırakın sıcak suyu ve ısıtıcıyı 'tabir-i caizse köpeği bağlasan durmaz' nitelikte gorüntüler mevcut!!!Odalar leş içinde, ne ararsan var. Tamamen kullanılamaz durumda.

Sarıyer'in ismine, tarihine büyük saygısızlık yapılmasıyla beraber aynı zamanda geleceğimiz olan gençlerimizin yarınlarını da karartıyoruz.

Sarıyer'in (U 13, 14, 15, 16, 17 ve 19) yaş grupları bu sahada lig maçlarını gerçekleştiriyor.Hatırlatmak isteriz... Bu saha ve soyunma odalarını sadece Sarıyer'in çocukları kullanmıyor. Misafir takım oyuncuları ve hakemler de bu rezil görüntüler eşliğinde müsabakaya çıkıyorlar.

Soyunma odalarında yer alan tuvaletlerin musluklarından su akmıyor. Tuvaletler resmen mikrop saçıyor. Mülteci kampından beter görüntüler var.Sarıyer camiası tek kelime ile tüm spor kamuoyuna rezil kepaze ediliyor.

Bu sahanın ve soyunma odalarının ivedilikle bakıma alınması ve tüm tadilatları ve temizlikleri titizlikle yerine getirilmesi insanlık görevidir.Ayrıca Sarıyer İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Yılmaz Ordu'ya sormak istiyoruz! Bu skandal görüntüler şahsınıza ve kurumunuza yakışıyor mu?Gençliğimize hizmet anlayışınızda bu olağanüstü kötü görüntülere artık yer vermeyin!

Ayrıca kış ayında Orhan Keçeli Futbol Sahası resmen sibirya havasını andırıyor. Bu sahanın etrafı rüzgar panelleri ile çevrilmelidir. Ve en önemlisi soyunma odalarına sıcak su bağlantısı bir şekilde sağlanmalıdır. Çocuklar müsabakadan sonra üstündeki ter ile evlerine gidiyorlar. Bu olacak iş değil.Görevinizi yapmak ve tüm önlemleri almak için çocuklarımızın zatürre olmasını mı bekliyorsunuz?

Bu arada Orhan Keçeli Futbol sahası ve kafeteryasının kısa bir süre önce işletmeye verildiği bilgisi bize ulaştı.

Şayet böyle bir durum söz konusu ise yine Sarıyer İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak, sorumluluğunuzu size bildiriyoruz!

Görevli ekibiniz ile tüm teftişlerin özenle yerine getirilmesi sizin en önemli önceliğiniz olmalıdır.

Gençlik Spor Müdürlüğü ismine yakışır işlere imza atmak zorundadır. Sarıyer Spor Kulübü'nün itibarını zedeleyen tüm skandal gelişmelerin artık son bulması gerekmektedir.Sarıyer Spor Kulübü tartışmasız Türkiye'nin en büyük markaları arasında yer almaktadır.

Sahip çıkmak, destek vermek, çorba da bizim de tuzumuz bulunsun demek yerine, bataklığa sürükleyen bir mantaliteye ve beyin yapısına sahip olmak tüm Sarıyer halkına hakarettir.

Bu rezil ve kepaze görüntülerin acilen son bulmasını diliyoruz. ACİLEN