Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN BAŞPINAR YEREL BASINI AĞIRLADI
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
RAKAMLARLA TÜRK TELEKOM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN BAŞPINAR YEREL BASINI AĞIRLADI

HAKAN BAŞPINAR YEREL BASINI AĞIRLADI
Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, Sarıyer yerel basını ile Kahvaltılı bir toplantı Düzenledi.
31.08.2020 / 14:26


Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, Sarıyer yerel basını ile Kahvaltılı bir toplantı Düzenledi.

Covid-19 için tüm önlemlerin alındığı toplantıda Başkan Başpınar'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de görüşmede yer aldı.

Sarıyer Yenigün Gazetesi'ni temsilen genel yayın yönetmenimiz Emre Güner'in katıldığı toplantı da önemli istişareler de bulunuldu.

Hakan Başpınar yaptığı konuşmada, Sarıyer'de yerel basının çok etkili olduğunu belirtirken şu ifadelere yer verdi...HAKAN BAŞPINAR:

Sarıyerimiz'in çok kıymetli gazetecilerini ilçe binamızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Göreve başladıktan sonra ilk resmi görüşmemizi Sarıyerli basınımız ile gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu da basına verdiğimiz önemin ifadesidir.

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak öncelikle bize bu koltuğu devreden eski ilçe Başkanımız Sayın Ünsal Bilgiç'e teşekkür etmek istiyorum. Kendisi bize çok temiz bir ilçe binası bırakmakla birlikte aynı zamanda borçsuz ve sıkıntısız bir ilçe başkanlığı gördüğümüzü de belirtmeliyim. Bu açıdan hem Ünsal Başkan'a hem de yönetiminde görev yapan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Sarıyer'e gelirsek eğer... Biz MHP İlçe Başkanlığı olarak önceliğimiz her daim Sarıyer olacaktır.

Partimizin ilçemiz de çok daha büyük bir potansiyele ulaşma hacmi olduğunu analiz etmekteyiz. Görev planlamalarımızın ciddi bir hedef kitlesi haline dönüşmesi için tüm gücümüzle çalışacağız.

Sarıyer'de MHP'nin kısa sürede muhteşem bir ivme yakalayacağını buradan tüm kamuoyuna ilan ediyorum. Yönetim kurulunda görev alan çok değerli ülküdaşlarım ile koltuklarımızın sorumluluğunu fazlasıyla yerine getirecek vizyona sahibiz.

Milletimiz ile birlikte Sarıyer'de Cumhur İttifakı olarak birliğimizi perçinleyecek ve tam manasıyla samimiyetle bütünleşen bir anlayışta olacağız.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin de dediği üzere, Büyük Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşacağı bu kutlu yürüyüşüne biz de Sarıyer'den bir dip dalga yaratacağız ve Sarıyer'in gerçek 'Türk Milliyetçiliği' potansiyeli Allah'ın da izniyle ortaya çıkacaktır.

Buna tüm ülküdaşlarım ile birlikte yürekten inanıyoruz.