Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI...
ALİ DÜŞMEZ
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Erdoğan'ın cesaretli açıklamaları ülkelere uyarı oldu
KULÜBÜN  HALI SAHA KAFETERYASI  BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ...

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI...

ALİ BÜYÜKASAR'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI...
Sarıyer'in değerli ve sevilen iş insanlarından Ali Büyükasar, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
29.08.2020 / 20:39


Sarıyer'in değerli ve sevilen iş insanlarından Ali Büyükasar, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. İşte o mesaj;

Büyük Zaferin 98.yılı …

Anadolu’nun ebedi vatanımız olmasını sağlayan, Malazgirt Zaferi’nin kazanıldığı ve İstiklal Mücadelemizin önemli bir dönüm noktası olan Büyük Taarruz ’un zaferle sonuçlandırıldığı Ağustos ayının son haftasını büyük bir gururla kutlamaktayız.

Ecdadımız, 1071’de Malazgirt’te adalet ve barışı esas alan bir medeniyetin temellerini atmış ve o sağlam temeller üzerine dünyanın en güçlü devletlerine karşı destansı bir direnişin meyvesi olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuştur.

Aziz Milletimiz, 1071’de başlattığı şanlı yürüyüşünü, 98 yıl önce gerçekleşen Büyük Taarruzla taçlandırarak “ Ya İstiklal, Ya Ölüm ” tercihi ile baş başa kalan bir milletin neleri başarabileceğini, bağımsızlık ve onuru için neleri göze alabileceğini tüm dünyaya göstermiştir.

Unutulmamalıdır ki, şanlı tarihimizdeki hiçbir başarı kolay kazanılmamıştır.

Milletimiz her daim omuz omuza, canla başla mücadele etmiş, türlü sıkıntılar çekmiş ama hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmamıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, geçmişten bugüne sahip olduğumuz Milli Şuurumuzun daim olmasını temenni ederek, vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıldönümünde, Büyük Önder Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyorum”.