Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GENÇ FUTBOLCULAR </br>AHMET YILDIRIM İLE PARLAYACAK
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GENÇ FUTBOLCULAR
AHMET YILDIRIM İLE PARLAYACAK

GENÇ FUTBOLCULAR </br>AHMET YILDIRIM İLE PARLAYACAK
Sarıyer'de yeni sezon için hummalı çalışmalar devam ediyor.
28.08.2020 / 14:51


Sarıyer'de yeni sezon için hummalı çalışmalar devam ediyor. İç ve dış transferde kısa zaman içinde büyük işlere imza atan transfer komitesi ve teknik heyet, takımı 30 Ağustos Bolu kampına hazır şekilde ulaştıracak.

Bununla beraber ayrıca başka güzel haberleri de paylaşmak istiyoruz.

Sarıyer'in yeni teknik direktörü Ahmet Yıldırım'ın altyapı oyuncularına gösterdiği ilgi ve onlara duyduğu güven büyük ses getirecek.

Ahmet Yıldırım yeni sezon kampı öncesi tam 6 genç altyapı oyuncusunu A takım antremanlarına dahil etti.

(Sol açık-Melihcan Demirci)

(Sol açık-Doğanay Kaya)

(Santrafor-Ahmet Arda Çakmak)

(Sol Bek-Arda Aydın)

(Orta Saha-Baran Uzel)

(Orta Saha-Mustafa Akın)

Sarıyer'in altyapısında yetişen bu genç 6 futbolcuya ayrı bir önem veren Ahmet Yıldırım, Sarıyer camiasının da kısa sürede takdirini kazandı.Onlarca yıldır Sarıyer'in kanayan yarası olan altyapıdan yıldız adayı oyuncuların yok denecek kadar az yetişmesi ve A takım seviyesinde ilk 11'i zorlayan nitelikte olmamaları Sarıyer taraftarına da büyük üzüntü vermekte...

Sarıyer'de genç oyuncuların özgüvenlerini yerine getirecek unsurda bir yaklaşım sergileyen Sarıyer Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Sarıyer'in yalnızca bu gününü değil aynı zamanda yarınlarını da inşa etmek istediğinin mesajını veriyor.

Ayrıca altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hulusi Derici'nin de üst düzey profesyonel bir plan ve program dahinde altyapıya sunduğu sistemli çalışmaların meyvelerini önümüzdeki sezondan itibaren çok daha etkileyici ve güçlü bir şekilde göreceğimizin sinyallerini alıyoruz.Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Sarıyer'in Bolu'da gerçekleştireceği kampa altyapıdan 4 oyuncu götüreceği öğrenildi. 6 oyuncu arasından seçilecek 4 isim yarın ki son antrenmanda belli olacak ve kampın yolunu tutacak.