Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER TRANSFERDE GAZA BASTI!!!
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER TRANSFERDE GAZA BASTI!!!

SARIYER TRANSFERDE GAZA BASTI!!!
Sarıyer iç ve dış transferde büyük yol katetti.
25.08.2020 / 14:06


Sarıyer iç ve dış transferde büyük yol katetti.

Başkan Saffet Akkoyun'un olağanüstü çabası ve transfer komitesinin yoğun mesaisi sonucu kısa zaman içinde önemli adımlar atıldı.

Ahmet Yıldırım'ın teknik direktör koltuğuna getirilmesinin ardından transfer çalışmalarında gaza basıldı.

Kaleci Ali Türkan ile yeniden anlaşma sağlandı. Ayrıca diğer kaleciler Erdi Yokuşlu ve Ümitcan Yıldız ile birlikte Sarıyer'in kalesi sağlama alınmış oldu.

Aynı zamanda yine İç transferde Adem Koçak, İlter Ayyıldız, Şaban Özel, Bertul Kocabaş, Furkan Yaman, Bertuğ Yıldırım, Barış Memiş, Hüsnü Başkurt, Ozan Solak ile imzalar atıldı. Yeni sezonda bu oyuncuların Sarıyer formasını terleteceği kesinleşti.

Sarıyer'in genç yıldız adayı Doğukan Emeksiz konusunda ise aldığımız net bilgilere göre Yeni Malatyaspor'un ciddi bir teklifi olduğu ve bu transferin gerçekleşeceği yönünde...

Şahin Şafakoğlu, Gökhan Çalışır, İsmail Ayaz, Kubilay Akyüz ile yollar ayrıldı.

Ömer Bozan, Mehmet Can Çiçek, Okan Deniz, Savaş Yılmaz, Ozan Tahtaişleyen ise Sarıyer'in yeni transferleri oldu. Bu oyuncular ile sözleşme imzalandı.

Galatasaray altyapısında yetişen, son olarak Artvin Hopaspor'da forma giyen santrafor Volkan Pala ile görüşmeler devam ediyor.

30 Ağustos Pazar Günü Sarıyer, Bolu'da kampa girecek. 10 Eylül'e kadar devam edecek olan kamp döneminde hazırlık maçları da gerçekleştirilecek.

Ayrıca önemli bir bilgi daha aktarmak istiyoruz.

TFF bu hafta içinde 2. Ve 3. Lig gruplarını ve fixtürlerini belirleyecek. Henüz net tarih verilmedi ancak bu hafta içinde kesin olarak grup ve fixtür kura çekimlerinin yapılacağı açıklandı.

Son olarak ise Sarıyer'den ayrılan teknik direktör Ekrem Al ilgili bir bilgi paylaşacağız. Geçtiğimiz günlerde Sarıyer'den ayrılan Ekrem Al, Kastamonuspor ile prensipte anlaştı. Ancak önemli bir not: TFF'den Kastamonuspor'a verilen transfer cezası nedeniyle anlaşmanın resmiyete dönüşmediği öğrenildi. Cezanın kaldırılması durumunda imzaların atılacağı ve Ekrem Al'ın, Kastamonuspor'un yeni teknik direktörü olacağı gelen net bilgiler arasında...

Hatırlanacağı üzere Sarıyer'in yeni teknik direktörü Ahmet Yıldırım son olarak Kastamonuspor'u çalıştırıyordu.

Ekrem Al'ın Kastamonuspor'a transferi gerçekleşirse çok ilginç bir hoca takas transferi yaşanmış olacak.