Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKAN ŞENGÜL'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKAN ŞENGÜL'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

HAKAN ŞENGÜL'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Sarıyer Spor Kulübü'nün başarılı, vefakar yöneticisi Hakan Şengül Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
28.07.2020 / 18:05


Sarıyer Spor Kulübü'nün başarılı, vefakar yöneticisi Hakan Şengül Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

BAŞKAN VEKİLİ HAKAN ŞENGÜL:

Kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının içtenlikle idrak edilip yaşandığı bu müstesna günlerde bizi millet haline getiren sadakat, vefa, teslimiyet ve merhamet gibi duygularımızın ve değerlerimizin en fazla farkına vardığımız zamanlardan biri olan mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle tüm Sarıyerlilerin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Kurban, cömertliktir, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Kurban, bu dünyaya misafir olduğumuzun tekrar tekrar hatırlanmasıdır.

Kurban kırık kalpleri, solgun yüzleri, mahzun bakışlıları sevindirmektir. Bu bakımdan büyük bir teslimiyet ve gönül huzuru içinde kurban ibadetini ifa ederken, sahip olduklarını komşularıyla, akrabalarıyla, dostlarıyla paylaşma sevincinin yaşandığı; tüm ihtiyaç sahiplerinin de bu müstesna heyecana ortak edildiği sosyal dayanışmamızın ve birliğimizin de teminatı olan önemli bir zaman dilimidir.

Kurban Bayramı nedeniyle seyahate çıkan vatandaşlarımızın trafikte azami dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uyarak bu bayramda da büyük acılar yaşanmamasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, ülkemiz, milletimiz İslam âlemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.