Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
FUTBOLUN UTANÇ SAHASI!  ORHAN KEÇELİ!!!
Mavi Vatan'ı karış karış tarıyorlar! İşte Türkiye'nin gururu enerji filomuz
KAYMAKAM ÖZER'DEN SIKI DENETİM

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı...
28.07.2020 / 12:04


Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı...

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN:

Yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel örneklerinin sergilendiği, milli ve dini ortak değerlerimizin canlandığı bir Kurban Bayramı’na daha milletçe ulaşmanın maneviyatını yaşıyoruz.

Bayramlar, toplumun kaynaşmasına, dostluk ve akrabalık ilişkilerinin kuvvetlenmesine, birlik ve beraberliğin sağlanmasına vesile olan yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini yaşadığımız müstesna günlerdir.

Geçmişinden gururla bahsedilen güçlü medeniyet anlayışına sahip bir milletin fertleri olarak, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bayramlarımızın huzur ve coşku içerisinde geçmesi en büyük arzumuzdur.

Şefkat ve merhamet duygularının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde millet olarak bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakmalı, sevgi atmosferini hakim kılarak kardeşçe yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle vatanı, milleti, bayrağı, mukaddesatı için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi şükranla ve rahmetle anarken; başta Sarıyerli hemşehrilerimin olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Kurban Bayramının İslam Alemine ve tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini Allah'tan diliyorum.